(0)

Vichy Liftactiv Serum 10 Anti-Aging Kırışıklık Karşıtı Serum 30ml

92,65 TL 109,00 TL

Stok Durumu: Var

Marka: Vichy

Ürün Kodu: 11927

HIZLI BAKIŞ

Yaşlanmaya karşı konulamaz fakat geciktirilebilir! Vichy Liftactiv Serum 10 Anti-Aging Kırışıklık Karşıtı Serum 30ml ise bu konuda en etkili çözümü sunar.Adet:

İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlerin reklam ve ilanlarının kullanıcıları yanıltıcı ve halk sağlığını bozucu nitelikte tanıtım ve bilgiler içermesi yasaktır. Eczanemizde.com üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünlerin tamamı, ilgili BAKANLIK ONAYLI olup ilaç statüsünde olmayan, reçetesiz satılabilen destek ürünleridir. Besin takviyeleri tamamen BİTKİSEL İÇERİKLİ TAKVİYE EDİCİ GIDA niteliğindedir. Eczanemizde.com içerisinde yeralan hiçbir ürün TEDAVİ AMAÇLI TAVSİYE EDİLEMEZ ve KULLANILAMAZ. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve bunların tedavisi ile ilgili MUTLAKA UZMAN DOKTORLARA BAŞVURUNUZ.


Vichy Liftactiv Serum 10 Anti-Aging Kırışıklık Karşıtı Serum 30ml

Derinin yenilenmesini kontrol eden tabaka olan source dermis, gücünü Vichy Liftactiv Serum 10 Anti-Aging Kırışıklık Karşıtı Serum 30ml'de gösterdi. İçeriğinde, yatıştırıcı özelliği klinik deneylerle kanıtlanan bitkisel rhamnose maddesi bulunmaktadır. Laboratuvar deneylerinde, terleme karşıtı etkisi de gözlemlenmiştir.

Cildinde kırışık, sıkılık kaybı, kızarıklık gibi sorunları olan orta yaş kadınlarının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak Vichy Liftactiv Serum 10 Anti-Aging Kırışıklık Karşıtı Serum 30ml, gündüz ve gece olmak üzere yüzün tamamına birkaç damla şeklinde uygulanır. Cildinize ayrıca bir rahatlık sağlamak isterseniz, gündüz ve gece kremi altına da uygulayabilirsiniz.

Dört ana yüz kırışıklık tipi için eşsiz düzeltme sağlayabilen serum, özel hafif ve eriyen dokusu ile hassas cildinize uygun geliştirilmiştir. Cildinize kadifemsi bir yumuşaklık sağlar ve ilk damladan itibaren etkisini gösterir. Kimsenin görmekten hoşlanmadığı cilt yaşlanmasına karşı etkili çözüm olan Vichy Liftactiv Serum 10 Anti-Aging Kırışıklık Karşıtı Serum 30ml, 10 yıllık araştırma, yedi klinik çalışma, altı bilimsel yayın ve yedi patente sahiptir. Güvenle sepetinize ekleyebilirsiniz...

Müşteri Yorumları

Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapabilirsiniz...

  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Ürün Puanı

Yorumunuz

Kargo 3.99 TL

Türkiye'nin Her Yerine

%100 Güvenli Ödeme

256bit SSL Security

%100 Orijinal Ürün

Orijinal ürün garantisi

0 (553) 578 7977

Hafta içi C.tesi 09:00-18:00