(0)

Vichy Liftactiv Retinol HA Gündüz 30ml

Marka: Vichy

Ürün Kodu: 6640

HIZLI BAKIŞ

Kırışıklara karşı 20 yıllık bir araştırma ve yoğun deneylerin ürünü olan Vichy Liftactiv Retinol HA Gündüz 30ml, etkisini kullanımı başlandıktan 4 gün sonra hissettiriyor ve 1 aylık kullanımda kalıcı kırışıkları giderebiliyor.

Vichy Liftactiv Retinol HA Gündüz 30ml

Kırışıklara karşı 20 yıllık bir araştırma ve yoğun deneylerin ürünü olan 6640 Vichy Liftactiv Retinol HA Gündüz 30ml, etkisini kullanımı başlandıktan 4 gün sonra hissettiriyor ve 1 aylık kullanımda kalıcı kırışıkları giderebiliyor.

Genç görünümün en büyük düşmanı kırışıklar. Yaşlanma ya da dış etkiler nedeniyle oluşan bu düşmanla savaşabilmek için en büyük yardımcı ise Vichy Liftactiv Retinol HA Gündüz 30ml. Vichy'nin yaklaşık 20 yıllık araştırmalarının sonucu olarak ürettiği Vichy Liftactiv Retinol HA Gündüz 30ml, ciltte oluşan kırışıklar için en etkili çözümü sunuyor.

30 yaş ve üstü tüm kadınların dertlerine derman olacak Vichy, ciltte oluşan kırıklıklara karşı çok etkili sonuçlar verir. Kalıcı olan kırışık boşlukları da düzenli kullanım sonrası yaklaşık 1 ay içerisinde dolar. Daha hafif kırışıklıklar içinse bu süre sadece birkaç günle sınırlıdır. Kısa sürede kırışıkları önleyebilen Vichy'nin etkisini 4 gün içinde hissebilirsiniz. Hipoalerjenik olan ürün, komedojenik de değildir. Cildinizi sürekli yumuşak ve pürüzsüz tutar, ferahlık verir, genç gösterir.

Vichy Liftactiv Retinol HA Gündüz 30ml, kırışık kremini temiz bir cilde uygulamanız yeterlidir. Ürünün açılması için başlığını, ok yönünde çeviriniz. Ardından başlığa parmak ucunuzla bastırıp dilediğiniz kadar krem alınız. Yumuşak ve dairesel bir şekilde bastırarak kremi yüzünüze yediriniz. Kremi uygulanırken, göz çevresine temas etmemesine dikkat ediniz. Siz de birkaç gün içinde kırışıklardan kurtulmak için Vichy Liftactiv Retinol HA Gündüz 30ml'yi sepetinize ekleyin...

Müşteri Yorumları

Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapabilirsiniz...

  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Ürün Puanı

Yorumunuz

Kargo 3.99 TL

Türkiye'nin Her Yerine

%100 Güvenli Ödeme

256bit SSL Security

%100 Orijinal Ürün

Orijinal ürün garantisi

0 (553) 578 7977

Hafta içi C.tesi 09:00-18:00