(0)

Solante Güneş Kremi SPF 50 +

69,50 TL

Stok Durumu: Var

Marka: Solante

Ürün Kodu: 8463

HIZLI BAKIŞ

Yaz aylarında cildi, güneşin zararlı etkilerine karşı koruyan Solante Güneş Kremi SPF 50 + , güneşin cilt üzerindeki tahribatını önleyerek yaşlanmayı geciktirir.Adet:

İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlerin reklam ve ilanlarının kullanıcıları yanıltıcı ve halk sağlığını bozucu nitelikte tanıtım ve bilgiler içermesi yasaktır. Eczanemizde.com üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünlerin tamamı, ilgili BAKANLIK ONAYLI olup ilaç statüsünde olmayan, reçetesiz satılabilen destek ürünleridir. Besin takviyeleri tamamen BİTKİSEL İÇERİKLİ TAKVİYE EDİCİ GIDA niteliğindedir. Eczanemizde.com içerisinde yeralan hiçbir ürün TEDAVİ AMAÇLI TAVSİYE EDİLEMEZ ve KULLANILAMAZ. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve bunların tedavisi ile ilgili MUTLAKA UZMAN DOKTORLARA BAŞVURUNUZ.


Solante Güneş Kremi SPF 50 + 150 ml

Cildin yıl boyunca, güneşin UVA ve UVB ışınlarına karşı korunması gerekir. Özellikle yaz aylarında cildin güneş karşısındaki hassasiyeti artar ve cilt savunmasız kalır. Yüksek faktörlü koruma sağlayan ürünlerden biri olan Solante Güneş Kremi SPF 50 + , tüm ciltleri güçlü UVA / UVB ışınlarına karşı korur.

İçeriğinde bulunan üzüm çekirdeği ekstresi, E vitamini ve cassia alata gibi güçlü antioksidanlar sayesinde DNA hasarına karşı koruma sağlar. Bu sayede cilt hasarı en aza indirilerek erken yaşlanma belirtilerinin önüne geçer. Uvinul A+, Univul T 150, Titanyum Dioksit, Tinosorb S ve M gibi bileşenler ile yüksek koruma sağlayan güneş kremi yağsız, parfümsüz, renksiz ve hipoalerjeniktir. Formülündeki gliserin ve pantenol ile cildi nemlendirir.

Ürünün etkisini gösterebilmesi için güneşe çıkmadan 15 dakika önce tüm cildinize uygulamanız tavsiye edilir. Yüksek faktörlü güneş kremi, suya dayanıklıdır; ancak güneşten korunma için yüzme, spor ve terleme sonrası ürünü yeniden uygulamanız gerekir. Ayrıca 2-3 saat arayla tekrar sürmeniz maksimum fayda sağlar. 150 ml’lik ambalajında sunulan ürüne sahip olabilmek için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

İçeriği:
Uvinul A +, Uvinul T 150, Tinosorb S, Tinosorb M, Uvinul MC 80, Octyl Salycilate, Uvinul MS 40, Titanyum dioksit, Antilökin-6, E Vitamini, Üzüm Çekirdeği ekstresi, Cassia alata, Gliserin, Pantenol.

Kullanım alanları:
Tüm ciltleri güneşin zararlı etkilerinden çok yüksek düzeyde korur. Böylece ileride olabilecek erken yaşlanma belirtileri ve cilt hasarının önlemesine yardımcı olur.

Kullanım şekli:
Güneşe çıkmadan 15 dk. önce tüm cilde yeterince uygulanır ve 2-3 saatte bir tekrarlanır.

Etkisi ve özellikleri:
Güçlü UVA/UVB’ye karşı koruması ile beraber Spesifik İmmünolojik Koruma sağlayarak DNA hasarına karşı korur, bunun yanı sıra içeriğindeki güçlü antioksidanlar ile ileride oluşabilecek erken yaşlanma ve cilt hasarı belirtilerinin önlenmesine yardımcı olur.

Özellikleri :
• Yağsız
• Suya dayanıklı
• Hipoalerjeniktir
• Renklendirici ve parfüm içermez

Yan etkileri:
Bilinen bir yan etkisi yoktur.

Uyarılar:
Gözlerle temasından sakının. Kızarıklık veya irritasyon ortaya çıkarsa kullanımını bırakıp hekime danışınız.

Ürün miktarı: 150 ml.

Müşteri Yorumları

Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapabilirsiniz...

  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Ürün Puanı

Yorumunuz

Kargo 3.99 TL

Türkiye'nin Her Yerine

%100 Güvenli Ödeme

256bit SSL Security

%100 Orijinal Ürün

Orijinal ürün garantisi

0 (553) 578 7977

Hafta içi C.tesi 09:00-18:00