(0)

Roc Soya Unify Night 50 ml Kahverengi Lekelere Karşı

Marka: Roc

Ürün Kodu: 3800

HIZLI BAKIŞ

Roc Soya Unify Night 50 ml Kahverengi Lekelere Karşı ve binlerce orijinal dermo kozmetik ve sağlık ürünleri uygun fiyatlarla Eczanemizde.com'da

İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlerin reklam ve ilanlarının kullanıcıları yanıltıcı ve halk sağlığını bozucu nitelikte tanıtım ve bilgiler içermesi yasaktır. Eczanemizde.com üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünlerin tamamı, ilgili BAKANLIK ONAYLI olup ilaç statüsünde olmayan, reçetesiz satılabilen destek ürünleridir. Besin takviyeleri tamamen BİTKİSEL İÇERİKLİ TAKVİYE EDİCİ GIDA niteliğindedir. Eczanemizde.com içerisinde yeralan hiçbir ürün TEDAVİ AMAÇLI TAVSİYE EDİLEMEZ ve KULLANILAMAZ. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve bunların tedavisi ile ilgili MUTLAKA UZMAN DOKTORLARA BAŞVURUNUZ.


ROC SOYA UNIFY NIGHT GECE 50 ML

Açıklama :


Kahverengi lekeler ve cilt rengindeki düzensizlik sizi olduğunuzdan daha yaşlı gösterebilir.

Yaş ve güneşin birikerek artan etkileri, cildinizin renginin ve tonunun homojenliğini kaybetmesine neden olabilirler.
Cildimizin doğal rengini sağlayan ve cilt hücrelerimizin ürettiği bir boya maddesi olan melanin dağılımı bozulduğunda, cilt renginde düzensizlik başlar ve kahverengi lekeler belirir.

RoC SOYA UNIFY, içindeki Aktif Soya sayesinde renk pigmentlerinin dengeli bir şekilde dağılmasını sağlayarak cilt rengini gözle görülür şekilde düzenler.

RoC `un Önemli Buluşu:

RoC SOYA UNIFY

Cilt rengini düzenleyici Aktif Soya içeren ilk cilt bakım ürünleri serisidir. RoC`un devrim yaratan patentli teknolojisi Aktif Soya, kahverengi lekelerin ve düzensiz bir cilt görünümünün temel sebebi olan fazla miktarda melaninin etkilerini yok etmeye yardımcı olur.

SONUÇ: 8 haftada, cildi gözle görülür şekilde homojen hale getirir ve kahverengi lekeleri azaltır.

Müşteri Yorumları

Misafir -
mucize krem.yüzümde ki güneş lekeleri 1 ayda azaldı .sadece gece sürüp sabah temizlenecek (09 Haziran 2010)
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Ürün Puanı

Yorumunuz

Kargo 3.99 TL

Türkiye'nin Her Yerine

%100 Güvenli Ödeme

256bit SSL Security

%100 Orijinal Ürün

Orijinal ürün garantisi

0 (553) 578 7977

Hafta içi C.tesi 09:00-18:00