(0)

Pjur Superhero Geciktirici Sprey 20 ml

Marka: Pjur

Ürün Kodu: 4641

HIZLI BAKIŞ

Pjur Superhero Geciktirici Sprey 20 ml ve binlerce orijinal dermo kozmetik ve sağlık ürünleri uygun fiyatlarla Eczanemizde.com'da

İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlerin reklam ve ilanlarının kullanıcıları yanıltıcı ve halk sağlığını bozucu nitelikte tanıtım ve bilgiler içermesi yasaktır. Eczanemizde.com üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünlerin tamamı, ilgili BAKANLIK ONAYLI olup ilaç statüsünde olmayan, reçetesiz satılabilen destek ürünleridir. Besin takviyeleri tamamen BİTKİSEL İÇERİKLİ TAKVİYE EDİCİ GIDA niteliğindedir. Eczanemizde.com içerisinde yeralan hiçbir ürün TEDAVİ AMAÇLI TAVSİYE EDİLEMEZ ve KULLANILAMAZ. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve bunların tedavisi ile ilgili MUTLAKA UZMAN DOKTORLARA BAŞVURUNUZ.


Pjur Superhero Sprey

Daha fazlasını isteyen erkekler için son derece etkili bir geciktirici sprey...

pjur Superhero Spray, içeriğindeki uygun bileşenler sayesinde erken boşalmayı engeller ve buna bağlı olarak birleşmeden alınacak karşılıklı zevki uzatır. Lidocaine veya benzocaine içermez. Dermatolojik testlerden geçirilmiştir. Renksiz ve kokusuzdur.

Prezervatifle birlikte kullanılabilir.

Ürün: Erken boşalmayı geciktiren sprey.

Kullanım Şekli:
İlişkiden 10-15 dakika önce penise birkaç kez sıkılarak uygulanır.

Müşteri Yorumları

Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapabilirsiniz...

  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Ürün Puanı

Yorumunuz

Kargo 3.99 TL

Türkiye'nin Her Yerine

%100 Güvenli Ödeme

256bit SSL Security

%100 Orijinal Ürün

Orijinal ürün garantisi

0 (553) 578 7977

Hafta içi C.tesi 09:00-18:00