(0)

Oralmedic Aft için

25,76 TL 28,62 TL

Stok Durumu: Var

Marka: Oralmedic

Ürün Kodu: 5025404880534

HIZLI BAKIŞ

Oralmedic Aft için ve binlerce orijinal dermo kozmetik ve sağlık ürünleri uygun fiyatlarla Eczanemizde.com'daAdet:

Oralmedic (Aft İçin)

ORALMEDIC® aft ağrısı ve rahatsızlığını tek kullanımda. Doğal iyileşme için gereken en uygun şartları sağlamak amacıyla yara üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturarak etki eder.

Kullanma Talimatı:
Önemli-Lütfen dikkatle okuyunuz
1 Pamuklu kurulama çubuğu ile yaralı bölgeyi kurulayın
2 Aplikatörü renkli kısmı yukarı gelecek şekilde tutun. Renkli halkayı kırılana kadar bir tarafa doğru hafi fçe eğin. ORALMEDIC® ters uca
doğru akacaktır
3 Yaranın tamamını örtecek şekilde yara üzerine 5 saniye uygulayın. İşlemden hemen sonra kısa süreli sızlama gerçekleşir
4 Ağzınızı bol suyla çalkalayın ve tükürün.

Not: Her aft tedavisi için genellikle tek kullanım yeterlidir. Ağız çalkalandıktan hemen sonra ağrı devam ediyorsa aftın tamamen örtülmediğinin işaretidir. Bu durumda uygulamayı yeni bir aplikatörle tekrarlayın ve ağzınızı tekrar çalkalayın. Tek bir yaraya birden fazla uygulamayın. Eğer ağrı devam ediyorsa, doktorunuza danışın.

ORALMEDIC®, uçuk tedavisinde kullanılmaz. Rengini bozabileceği veya tahriş edebileceği için giysilerinize bulaştırmayın.

Önemli güvenlik bilgileri:
Sülfür içeren maddelere allerjiniz varsa kullanmayın. Hamilelerde veya 12 yaşın altındaki çocuklarda kullanılmaz. Göze temastan kaçının. Göze temas ettirilirse, varsa hemen lenslerinizi çıkarın, gözlerinizi 15 dakika suyla yıkayın ve hemen doktora başvurun. ORALMEDIC® sadece ağız mukozasında lokal kullanım amaçlıdır. Aftın içinde ve etrafında oluşan beyaz tabaka, etkili bir tedavinin göstergesidir. Kullanım sırasında lokal tahrişe veya hafi f kabarıklığa sebep olabilir. Aşırı tahriş gerçekleşirse, bol suyla ağzınızı çalkalayın. Durum devam ederse, doktor veya diş hekiminize başvurun. Çocukların göremeyeceği ve erişemeyeceği yerlerde saklayınız.

Oda sıcaklığında saklayınız.
İçindekiler: HybenX (Hydroxybenzenesulfonic asit, Hydromethoxybenzenesulfonic asit, Sülfürik asit, Su, FD&C Red 40.

Ambalaj şekli: Herbiri 0.2ml HybenX solüsyon içeren 3 tek kullanımlık aplikatör. 3 kurulama çubuğu.

Müşteri Yorumları

Misafir -
ne malum sallamadıkları, bu yorumcuların?.inanmıyorum.... (03 Aralık 2014)
Misafir -
kesin çözüm.Arkadaşlar ister inanın ister inanmayın gerçekten çok etkili tek kullanımda iyileştiriyor resmen.2 yıl önce bi eczacıda derdimi anlattım bide böyle birşey var almak istersen dedi fiyatı 25 tl idi.İyiki söylemiş o günden beri nezaman çıksa kullanırım.herzaman da sonuç olumlu. (21 Kasım 2014)
Misafir -
Harıka.Kım yaptıysa Allah razı olsun. Bıcak gıbı acıyı yok ettı.Ilk tatbık edıldıgınde acı verıyor ama gunlerce cektıgın acıyla kıyaslayınca onemlı degıl.... (29 Aralık 2013)
Misafir -
wolky.harika bir ürün yıllardır çekiğim acıyı anında iyileştiren tek ilaç ama fiyatına göre içinde sadece 3 adet tek kullnımlık pamuk var en az 5 tane olmalıydı ama yiende o acıyı düşününce değer (19 Ağustos 2013)
Misafir -
Mükemmel.Bu ilacı keşfettiğim güne şükrediyorum, benim aftlarım hiç bitmez ve genellikle çok büyür ve açılırlar. Aynı anda 3-4 tane çıktığı ve hiç yemek yiyemediğim zamanlar olur. Bu ilacın öyle ilginç bir yapısı var ki ağzınızı suyla çalkaladığınız andan itibaren aftın üzerini zar gibi kaplıyor ve hiç bir şey acı vermez hale geliyor. Ama yanlış anlaşılmasın aftları geçirmiyor, onların üzerini kapatarak acı hissetmenize engel oluyor, aynı zamanda benim düşüncem üstü kapandıktan sonra aft daha kolay iyileşmeye başlıyor. Sürdüğünüz anda çenenizi sızlatan bir acı hissediyorsunuz ama sadece 1-2 sn sürüyor, haftalarca acı çekmekle kıyaslanamayacak kadar küçük bir acı. Ayrıca minik bir tavsiye, bu ialcı sürdükten sonra aft geçene kadar çok sıcak ve çok soğuk içeceklerden uzak durmaya çalışın, yoksa o zar sıyrılmaya ve acılı anlara geri dönmeye başlıyorsunuz. (09 Aralık 2012)
Misafir -
Süper bir ürün (20 Haziran 2012)
Misafir -
herkese tavsiye ederim.günlerce acısını çekeceğinize 20 tl verip 5 dakikada kökten halledin (18 Ağustos 2010)
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Ürün Puanı

Yorumunuz

Kargo 3.99 TL

Türkiye'nin Her Yerine

%100 Güvenli Ödeme

256bit SSL Security

%100 Orijinal Ürün

Orijinal ürün garantisi

0 (553) 578 7977

Hafta içi C.tesi 09:00-18:00