(0)

OM-X Bitkisel Şurup 100 ml

Marka: OM-X

Ürün Kodu: 2880

HIZLI BAKIŞ

OM-X Bitkisel Şurup 100 ml ve binlerce orijinal dermo kozmetik ve sağlık ürünleri uygun fiyatlarla Eczanemizde.com'da

İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlerin reklam ve ilanlarının kullanıcıları yanıltıcı ve halk sağlığını bozucu nitelikte tanıtım ve bilgiler içermesi yasaktır. Eczanemizde.com üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünlerin tamamı, ilgili BAKANLIK ONAYLI olup ilaç statüsünde olmayan, reçetesiz satılabilen destek ürünleridir. Besin takviyeleri tamamen BİTKİSEL İÇERİKLİ TAKVİYE EDİCİ GIDA niteliğindedir. Eczanemizde.com içerisinde yeralan hiçbir ürün TEDAVİ AMAÇLI TAVSİYE EDİLEMEZ ve KULLANILAMAZ. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve bunların tedavisi ile ilgili MUTLAKA UZMAN DOKTORLARA BAŞVURUNUZ.

OMX BİTKİSEL ŞURUP

Kullanım Tablosu :
15 Günlük - 1 Aylık Arası Bebeklerde : 2.5 ml - Günde 4 Defa
1 Aylık - 6 Aylık Arası Bebeklerde : 5 ml - Günde 4 Defa
6 Aylık - 12 Aylık Arası Bebeklerde : 10 ml - Günde 4 Defa

Formülü: Dereotu Yağı, Zencefil Ekstresi, Sodyum Bikarbonat Elementel Çinko, Su, Fruktoz

Kontrendikasyonları: Bilinen herhangi bir kontraendikasyonu bulunmamaktadır.

BEKLENMEYEN BİR ETKİ GÖRÜLDÜĞÜNDE DOKTORUNUZA BAŞVURUNUZ.

Ticari Takdim Şekli:OM-X Bitkisel Şurup berrak, şeffaf açık sarı renktedir. Beyaz şişe içerisinde 100mldir.

Etkileşimleri: Bilinen herhangi bir etkileşimi bulunmamaktadır.

Yan Etkileri/Advers Etkileri: Bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Saklama Şekli: Çocukların ulaşabilecekleri yerlerden uzakta, 25ºC’nin altında muhafaza edilmelidir. Açıldıktan sonra 4 hafta içerisinde tüketilmelidir.

Gıda takviyesi olarak satılır.


Müşteri Yorumları

Misafir -
Çok iyi.İki aylık ogluma kullanıyorum gerçekten mükemmel çoooook faydası var tavsiye ederim (29 Ocak 2013)
Misafir -
faydalıı.harika bi ilaç her gazı ,sancısı olan bebeğin içmesi gerek. benim oğluşum çook rahatladı çok etkilii (15 Ocak 2013)
Misafir -
gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.hanımlar benim bebeğimde 6 aralık doğumlu ve akşamları aynı saatte başlayıp saatlerce katılarak kasılarak ve resmen nefessiz kalarak ağlıyordu yavrum hepimizde bir telaş tabi ama eczanenin tavsiyesiylyle kullandığım ilk günden itibaren ki 20 25 günlüktü başladığımda halende kullanıyorum çok çok memnunum bebeğimde rahatladı 2 doktorumada sordum kullanmadan bitkisel kullanabilirsin dedi kolikmiş bebeğim şimdi çok şükür... (03 Ocak 2013)
Misafir -
İMDAAAT.KIZIM 16 GÜNLÜKÇOK GAZ SANCISI VARBİRÇOK ŞEY DENEDİM YAFDASI OLMADI BENDE KUZENİMDEN ÇOK YARARLI OLDUGUNU DUYDUM VE EŞİME ALDIRDIM YARARINI İNŞ KIZIMDA GÖRÜR SİZE YAZARIM (02 Şubat 2012)
Misafir -
süper bir şurup!.2007 doğumlu kızımda kullandık çok iyi geldi hem kızım hem biz çok rahatladık ozaman yeni çıkmıştı tereddütle yaklaştık ama bitkisel olduğuna ikna olunca denedik ve çok memmnn kaldık şimdi yine bebek bekliyorum ve şurubu bebek doğmadan hazır etmeyi düşünüyorum şiddetle tavsiye ederim (28 Kasım 2010)
asuman hale üçtaş -
SANCILI BEBEK.gaz sancısı olan oğlum uyumakta çok zorlanıyor ve sürekli kasılarak uyanıyor om x i deneyeceğim umarım işe yarar (12 Haziran 2010)
Misafir -
Çok etkili bir şurup.Yaklaşık bir haftadır kullanıyoruz, gaz sancımız hiç yok denecek kadar az. En güzeli geceleri bebeğimiz uyuyor artık, teşekkür ederim. (12 Nisan 2010)
Misafir -
BANA YARDIMCI OLUN KÜTFEN.kızım 13 aylık ve hala gaz problemi yaşıyor bize faydalı olurmu bilgi verirseniz çok sevinirim.... (05 Nisan 2010)
Tufan Biçken -
gaz sancısı.gaz sancısı Bebekler üçüz ve prematüre dört aylık olduğu için kullanılabilir mi?Prematüre bebeklere zararı var mı? ................Eczanemizde.com:Prematüre bebeğinizin şu anda kaç aylık olduğuna dair bilgi vermeniz mümkün müdür? (01 Temmuz 2009)
mehmet yaşar aladağ -
gaz ilacı.om-x gaz ilacı mide içinmi sadece (22 Ocak 2009)
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Ürün Puanı

Yorumunuz

Kargo 3.99 TL

Türkiye'nin Her Yerine

%100 Güvenli Ödeme

256bit SSL Security

%100 Orijinal Ürün

Orijinal ürün garantisi

0 (553) 578 7977

Hafta içi C.tesi 09:00-18:00