(0)

Novocrin Placenta Losyon + Placenta Şampuan

Marka: Novocrin

Ürün Kodu: 779

HIZLI BAKIŞ

Novocrin Placenta Losyon + Placenta Şampuan ve binlerce orijinal dermo kozmetik ve sağlık ürünleri uygun fiyatlarla Eczanemizde.com'da

İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlerin reklam ve ilanlarının kullanıcıları yanıltıcı ve halk sağlığını bozucu nitelikte tanıtım ve bilgiler içermesi yasaktır. Eczanemizde.com üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünlerin tamamı, ilgili BAKANLIK ONAYLI olup ilaç statüsünde olmayan, reçetesiz satılabilen destek ürünleridir. Besin takviyeleri tamamen BİTKİSEL İÇERİKLİ TAKVİYE EDİCİ GIDA niteliğindedir. Eczanemizde.com içerisinde yeralan hiçbir ürün TEDAVİ AMAÇLI TAVSİYE EDİLEMEZ ve KULLANILAMAZ. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve bunların tedavisi ile ilgili MUTLAKA UZMAN DOKTORLARA BAŞVURUNUZ.


NOVOCRİN PLACENTA LOSYON + PLACENTA ŞAMPUAN

Novocrin Laboratuarlarından saç dökülmesine karşı kür

Özellikler :

Placenta Şampuan :
• Bitkisel buğday plasentası ve doğal glikojenle saç köklerinin gelişimini ve yeni hücrelerin oluşumunu uyarır.
• Saç dökülmesini azalmasına ve sağlıklı saçların çıkmasına yardımcı olur.
• Nazikçe temizlerken bakım yapan içeriği saçın kolay taranmasını ve canlı görünmesini sağlar.
• Sık kullanıma uygundur.
• Placenta Losyonla beraber kullanıldığında optimal sonuç elde edilir.

Placenta Losyon:
• Saç dökülmesine karşı etkileri bilinen ve test edilmiş içeriğiyle saç dökülmesini azaltıcı tedavide placenta şampuan a yardımcıdır.
• Saçlarınızı placenta şampuanla yıkadıktan sonra besleyici losyonu sürerek nazikçe masaj yapıp ,saçınızı şekillendirin.
• Gün boyu kullanıma uygundur.
• Hem saçın hem saçlı derinin bakımını yapar.
• Saç dökülmesine karşı optimal etkisi üç aylık düzenli kullanımdan sonra etkin bir şekilde görülebilir.

Müşteri Yorumları

Misafir -
çok memnunum.bu ürünü 3 ay önce kullanmaya başladım. saç çıkartma özelliği olmadığı söylenmiş ancak bende yeni saçların çıkmasını sağladı. dökülmelerim azaldı ve küçük küçük saçlar çıktı. kısacası tepkisel dökülme sorunu yaşayan herkese tavsiye ederim. (05 Mayıs 2011)
fatma atay -
kaşıntı.kaşıntı kaşıntı bu şampuanı kullanalı 2-3 hafta oldu saç diplerimçok kaşınıyor üstelik 2 günde bir yıkıyorum acaba yeni açlar mı çıkıyor Eczanemizde.com Cevabı: Novocrin şampuanın saç çıkartıcı özelliği olmadığından ötürü saçlarınızı kepeklenem ihtimaline karşı daha dikkatli kontrol etmenizde fayda var. (30 Ekim 2008)
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Ürün Puanı

Yorumunuz

Kargo 3.99 TL

Türkiye'nin Her Yerine

%100 Güvenli Ödeme

256bit SSL Security

%100 Orijinal Ürün

Orijinal ürün garantisi

0 (553) 578 7977

Hafta içi C.tesi 09:00-18:00