(0)
FİLTRELE
Fiyat
  • 0 TL 0 TL

NEUTROGENA

Laboratuvarlarda özel formüllerle üretilen Neutrogena cilt ve vücut bakım ürünleri, kuru, yağlı, karma olmak üzere her cilt tipi ve vücudunuzun her bir ayrı bölgesi için farklı özelliklere sahiptir.

Gündelik yaşamda mazur kaldığımız toz, duman ve soğuk gibi çevresel şartların yanı sıra makyaj gibi kişisel uygulamalarda yüzümüzde derin izler bırakır. Deep Clean, Visibility Clear ürün grupları ile Neutrogena yüz temizleme ve makyaj temizleyicileri, bu derin izlerin giderilmesine yardımcı olur. Yağsız,Neutrogena nemlendirici ile yüz bakımınızın korunması ve cildinizin nefes alması sağlanır.

Neutrogena el bakım kremi cildinizi doğanın çetin şartlarından koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Sayfamızdan inceleyebileceğiniz, Norveç formüllüNeutrogena ayak bakım ve vücut bakım ürünlerinin, onarıcı, rahatlatıcı, besleyici etkileriyle; gerek günlük, gerekse yoğun bakım kullanımı süresince her zaman taze hissetmeniz mümkün.

Sivilce, siyah nokta gidericiler ve elbette yaşlanmayı geciktirici ürünleriyle Neutrogena krem serisindeki ürünleri de sayfamızdan kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın cildiniz, her yaşta ve her koşulda bu bakımı hak ediyor!

İndirimli %42
İndirimli %29
8,52 TL 12,00 TL
15,50 TL
İndirimli %10
İndirimli %10
İndirimli %29
20,17 TL
24,00 TL
8,90 TL
İndirimli %34