(0)

Milupa Pre Aptamil Bebek Sütü Mama 350 gr (Akıllı Kutu)

Marka: Milupa

Ürün Kodu: 424

HIZLI BAKIŞ

Milupa Pre Aptamil Bebek Sütü Mama 350 gr (Akıllı Kutu) ve binlerce orijinal dermo kozmetik ve sağlık ürünleri uygun fiyatlarla Eczanemizde.com'da

MİLUPA PRE APTAMİL MAMA 350GR

Anne sütünün hiç verilemediği veya yetersiz olduğu durumlarda, doğumdan itibaren 6.ayın sonuna kadar kullanılabilen bebek sütüdür.

Preaptamil, IMMUNOFORTIS, Nükleotid ve LCP ilavesi ile anne sütüne yakın adapte bebek sütüdür. Tadı anne sütüne çok yakındır, şeker içermez. Bu sayede anne sütüyle birlikte rahatlıkla kullanılabilir bebeğiniz anne sütünü bırakmaz.

PreAptamil`in 350 gr kutu ve 100 ml şişe boyları bulunmaktadır.

IMMUNOFORTIS:
Preaptamil, IMMUNOFORTIS ilavesiyle bebeğinizin bağışıklık sistemini doğal olarak destekler. Özel patentli prebiyotik lif karışımı olan IMMUNOFORTIS anne sütündeki prebiyotik lif karışımı esas alınarak hazırlanmıştır. Sadece Aptamil&rsquode bulunan IMMUNOFORTIS, bilimsel olarak klinik araştırmalardan geçmiş ve onaylanmıştır. Ayrıca içerdiği bu lifler ile sayesinde sindirimi kolaydır, yumuşak ve doğal bir dışkılama sağlar.

Nükleotid:
Anne sütünde de bulanan Nükleotidleri içerir. Nükleotidler hücre bölünmesinde ve protein sentezinde görevli DNA ve RNA&rsquoların yapıtaşlarıdır. Bağışıklık sistemi üzerinde, LCP sentezinde ve sindirim sisteminde etkilidir.

LCP:
Preaptamil geliştirilmiş LCP ve Milupan içeriğine sahiptir bu içeriğiyle bebeğinizin göz zihinsel ve sinirsel gelişimini sağlar.

Ana besin maddelerinden protein, yağ, karbonhidrat, vitamin ve minerallerin miktar ve kaliteleri anne sütü esas alınarak hazırlanmıştır. Anne sütüne benzer seviyede, bebeğin beyin ve göz gelişimi için esansiyel olan taurin içerir.

Mama Hazırlanışı

* Ellerinizi dikkatlice yıkayınız. Biberonu kapağı ve emziği kullanmadan önce temizleyiniz ve bir su kabında 10 dakika kaynatınız.
* Mama için gerekli suyu en az 10 dakika kaynatıp, 40°C seviyesine kadar soğumasını bekleyiniz.
* Kaynatılmış sudan hazırlamak istediğiniz miktarı biberona doldurunuz.
* Daima kutu içinden çıkan ölçeği kullanınız. Ölçek üzerindeki fazlalığı sıyırınız.
* Biberonun içine hazırlamak istediğiniz miktarda Aptamil 3 koyunuz. (her 30 ml su için 1 ölçek Aptamil 3)
* Biberonun ağzını kapatınız ve toz eriyinceye kadar çalkalayınız.
* Biberonun ağzını açıp emziği takınız. Biberon mamasını içme sıcaklığına kadar soğutunuz. (Biberondan bileğin iç kısmına damlatılacak mama ne sıcak ne soğuk hissedilmelidir.)

Müşteri Yorumları

Misafir -
fiyatının biraz daha indirilmesi.mamalarınız çok güzel bebeğim iştahla yiyor teşekkürler aptamil (17 Temmuz 2010)
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Ürün Puanı

Yorumunuz

Kargo 3.99 TL

Türkiye'nin Her Yerine

%100 Güvenli Ödeme

256bit SSL Security

%100 Orijinal Ürün

Orijinal ürün garantisi

0 (553) 578 7977

Hafta içi C.tesi 09:00-18:00