(0)

Loreal Paris Gençlik Şifresi Gündüz Kremi ( Gece Kremi HEDİYE )

Marka: Loreal Paris

Ürün Kodu: 9572

HIZLI BAKIŞ

Loreal Paris Gençlik Şifresi Gündüz Kremi ( Gece Kremi HEDİYE ) ve binlerce orijinal dermo kozmetik ve sağlık ürünleri uygun fiyatlarla Eczanemizde.com'da

İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlerin reklam ve ilanlarının kullanıcıları yanıltıcı ve halk sağlığını bozucu nitelikte tanıtım ve bilgiler içermesi yasaktır. Eczanemizde.com üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünlerin tamamı, ilgili BAKANLIK ONAYLI olup ilaç statüsünde olmayan, reçetesiz satılabilen destek ürünleridir. Besin takviyeleri tamamen BİTKİSEL İÇERİKLİ TAKVİYE EDİCİ GIDA niteliğindedir. Eczanemizde.com içerisinde yeralan hiçbir ürün TEDAVİ AMAÇLI TAVSİYE EDİLEMEZ ve KULLANILAMAZ. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve bunların tedavisi ile ilgili MUTLAKA UZMAN DOKTORLARA BAŞVURUNUZ.


Loreal Youth Code Gençlik Şifresi Kırışık Karşıtı Gençleştirici Gündüz Bakımı 50 ml

Pürüzsüz, ışıltı ve dinlenmiş bir görünüm verir. Cilde uygulandığında anında bir ferahlık hissi verir.

Zamanla cilt kendisini daha yavaş yeniler, daha zor onarır.

Sonuç : Yıllar ciltte gözle görülür izler bırakır, yüz hatları süzgün görünür, kırışıklar oluşur ve derinleşir, cilt tonu matlaşır.

Gen Bilimi ile Yeni Bir Dönem

Genç olgun ciltlerin genlernin** işleyiş farklılıklarını, medikal bir ekip ile işbirliği yaprak inceleyen Loreal`in, iler düzeyde araştırmaları gençlik şifresini çözmeye çalışıyor.

3 Patent

Patentli Pro-Gen teknolojisi cildin kendini yenileme kapasitesini geliştirmek ve doğal gençlük şifresini** onarmaya yardımcı olmak için oluşturuldu.

Sonuç : Gençlik Şifresi sayesinde cilt, daha genç bir cilde benzer özelliklere kavuşur : pürüzsüz, ışıltılı ve dinlenmiş bir görünüm.

Sonuçlar :
Daha genç görünümlü bir cilt.

1 Saat Sonra : Cilt pürüzsüzleşmeye, nemlenmeye ve ışıldamaya başlar.
1 Hafta Sonra : Yüz hatları dinlenmiş görünür, cilt tonu ışıldar.
1 Ay Sonra : Kırışıklar görünür şekilde azalır.

Günlük Bakım Kremi 35-49 yaş için. Yaş ilerledikçe azalan gen aktivitesi nedeniyle cildin kendini yenilemesi ve onarması 5 kata kadar yavaşlar. Kırışıklar, yorgunluk izleri belirginleşir. Cilt soluklaşır. Pro-Gen teknolojisi cildin kendini yenileme gücünü hızlandırır ve gençlik şifresinin onarımını sağlar. Böylece kırışıklar azalır, cilt dinlenmiş ve ışıltılı bir görünüme kavuşur. Pürüzsüz, ışıltılı ve dinlenmiş bir görünüm verir.Cilde uygulandığında anında bir ferahlık hissi verir. Kullanma zevki ve tazelik hissi veren olağanüstü bir doku. Çiçek ve meyve kokulu kendinizi iyi hissettirecek çok özel bir parfüm. Mandalina, nane,l imon kokusu içinde hissedilen yasemin, musk, kehribar ve vanilya kokuları..

Müşteri Yorumları

Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapabilirsiniz...

  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Ürün Puanı

Yorumunuz

Kargo 3.99 TL

Türkiye'nin Her Yerine

%100 Güvenli Ödeme

256bit SSL Security

%100 Orijinal Ürün

Orijinal ürün garantisi

0 (553) 578 7977

Hafta içi C.tesi 09:00-18:00