(0)

Lipo-Flavonoid Plus 60 Tablet

Marka: Lipo Flavonoid

Ürün Kodu: 3072

HIZLI BAKIŞ

Lipo-Flavonoid Plus 60 Tablet ve binlerce orijinal dermo kozmetik ve sağlık ürünleri uygun fiyatlarla Eczanemizde.com'da

İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlerin reklam ve ilanlarının kullanıcıları yanıltıcı ve halk sağlığını bozucu nitelikte tanıtım ve bilgiler içermesi yasaktır. Eczanemizde.com üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünlerin tamamı, ilgili BAKANLIK ONAYLI olup ilaç statüsünde olmayan, reçetesiz satılabilen destek ürünleridir. Besin takviyeleri tamamen BİTKİSEL İÇERİKLİ TAKVİYE EDİCİ GIDA niteliğindedir. Eczanemizde.com içerisinde yeralan hiçbir ürün TEDAVİ AMAÇLI TAVSİYE EDİLEMEZ ve KULLANILAMAZ. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve bunların tedavisi ile ilgili MUTLAKA UZMAN DOKTORLARA BAŞVURUNUZ.


Eczanemizde.com adresi ile satışı yapılan besin takviyeleri ilgili BAKANLIK ONAYLI ve tamamen BİTKİSEL İÇERİKLİ TAKVİYE EDİCİ GIDA niteliğinde olup TEDAVİ AMAÇLI TAVSİYE EDİLEMEZ ve KULLANILAMAZ.
Site içerisinde ve/veya ürün açıklamlarında yeralan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve bunların tedavisi ile ilgili MUTLAKA UZMAN DOKTORLARA BAŞVURUNUZ.

Lipo Flavonoid Plus 60 Tablet

Kullanılmaması Gereken Durumlar ve Yan etkiler
Lipo Flavonoid tamamen doğal bir üründür, bilinen ve rapor edilmiş herhangi bir yan etkisi yoktur. Hamile ve emziren annelerdeki kullanımında doktora danışılmalıdır.

Müşteri Yorumları

zuhal kurşun -
kulak çınlamam vardı 3 ay kullandım çok faydasını gördüm.. (13 Şubat 2015)
Misafir -
arkadaşlar.arkadaşlar doktor tavsıyesınden baska kullanmayın ıcndekı recetesınde bıle yazıyor 6 ay kullanın dıyor baskada bişi demiyor dikaktlı olsun 6 aydan başka kullanmayın 1 insan 1 kere 6 ay kullanır sonra bırakır dahada hc kullanmaz kuralı bu daha fazla kullanmayın zararını ozaman görebilirsimiz (13 Temmuz 2014)
Misafir -
MS HASTASIYIM. DENGE YÜZÜNDEN ZOR YÜRÜYORUM. TAVSİYENİZİ RİCA EDİYORUM.. (08 Temmuz 2014)
Misafir -
iki yil bu ilacı kullandim çok faydasını gördüm doktoruma danışmadan bıraktım tekrar atak yaşadım doktor gözetiminde tekrar başladim baş dönmem ve kulak çınlamam azalmıştı şimdi tekrar başa döndüm kullaniyorum (18 Mart 2013)
Misafir -
lıpoflavonoid.kullandım faydasını buldum kullanmanızı tavseye ederım kullanırken dıyete dıkkat ederseniz faydası daha fazla oluyor dıyet de TUZSUZ yemek yemek . acıl şifalar dilerim (11 Kasım 2011)
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Ürün Puanı

Yorumunuz

Kargo 3.99 TL

Türkiye'nin Her Yerine

%100 Güvenli Ödeme

256bit SSL Security

%100 Orijinal Ürün

Orijinal ürün garantisi

0 (553) 578 7977

Hafta içi C.tesi 09:00-18:00