(0)

Lierac Phytolastil Ampul Çatlaklar için

Marka: Lierac

Ürün Kodu: 933

HIZLI BAKIŞ

Lierac Phytolastil Ampul Çatlaklar için ve binlerce orijinal dermo kozmetik ve sağlık ürünleri uygun fiyatlarla Eczanemizde.com'da

İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlerin reklam ve ilanlarının kullanıcıları yanıltıcı ve halk sağlığını bozucu nitelikte tanıtım ve bilgiler içermesi yasaktır. Eczanemizde.com üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünlerin tamamı, ilgili BAKANLIK ONAYLI olup ilaç statüsünde olmayan, reçetesiz satılabilen destek ürünleridir. Besin takviyeleri tamamen BİTKİSEL İÇERİKLİ TAKVİYE EDİCİ GIDA niteliğindedir. Eczanemizde.com içerisinde yeralan hiçbir ürün TEDAVİ AMAÇLI TAVSİYE EDİLEMEZ ve KULLANILAMAZ. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve bunların tedavisi ile ilgili MUTLAKA UZMAN DOKTORLARA BAŞVURUNUZ.


LIERAC PHYTOLASTİL AMPUL 20x5 ML

AYNI GÜN KARGO


Özellikler :

&bull Phytolastil ampül bileşiminde bulunan bitkisel ekstreler sayesinde ciltte oluşan çatlakların oluşumunun önlenmesine yardımcı bakım sağlar.
&bull Phytolastil ampül formu 8 hafta düzenli olarak sabah ve akşam haricen kullanılmalıdır.
&bull Uygulama müddeti Phytolastil uygulamasının bir gelişme gösterdiği doğrultuda uzatılabilir. &bull Beklenen gelişmeye ulaşıldığında günde bir uygulama alınan sonucun devamını sağlamak için yeterlidir.
&bull Olumlu sonuçlar genelde uygulamanın 20. gününde oluşmaya başlar.
&bull Çatlaklar çevresindeki cildin doğal rengine kavuşmaya eğilim göstermeye başlayarak daha dar ve ince çizgi görünümü alır.
&bull Hamilelikte doğum sonrası tavsiye edilir.

Paket İçeriği :

1 paketin içinde 20 adet 5 mllik ampül bulunmaktadır. (Toplam 100 ml.)

Müşteri Yorumları

Misafir -
Bildiğim kadarıyla.paket açımından itibaren 6 ay ömrü var diye biliyorum..Ayrıca hamile bayanlar ampulu kullanamıyor hamilelik döneminde bunun jeli kullanılıyor kızlar. Doğum sonrası çatlaklar için daha sonra ampule geçiliyor (15 Nisan 2014)
Misafir -
bu ürün önceden oluşmuş çatlakları yok ediyormu (03 Mayıs 2012)
Misafir -
önemli.bu ürün hamilelikte de güvenle kullanılabiliyor mu?acele bilgilendirirseniz sevinirim. (16 Kasım 2011)
SEMA TATAR -
LIERAC AMPUL HK..Lierac Ampüllerinin ömürlerii ne kadardır. Ne zaman aldığımı hatırlamıyorum. Üzerinde son kullanma tarihi de yazmıyor. Günü geçmiş olabilir mi onu merak ediyorum. (18 Ağustos 2009)
zeynep kızıltepe -
ben jelinide aldım ikisini beraber nasıl kullanacam ................. Eczanemizde.com: İki ürünü beraber sürerek kullanacaksınız. Sonucu bildirirseniz sevinirim. (05 Haziran 2009)
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Ürün Puanı

Yorumunuz

Kargo 3.99 TL

Türkiye'nin Her Yerine

%100 Güvenli Ödeme

256bit SSL Security

%100 Orijinal Ürün

Orijinal ürün garantisi

0 (553) 578 7977

Hafta içi C.tesi 09:00-18:00