(0)

Kondromin S + MSM Effervesan Tablet

89,00 TL

Stok Durumu: Var

Marka: Kondromin

Ürün Kodu: 4935

HIZLI BAKIŞ

Kondromin S + MSM Effervesan Tablet ve binlerce orijinal dermo kozmetik ve sağlık ürünleri uygun fiyatlarla Eczanemizde.com'daAdet:

İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlerin reklam ve ilanlarının kullanıcıları yanıltıcı ve halk sağlığını bozucu nitelikte tanıtım ve bilgiler içermesi yasaktır. Eczanemizde.com üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünlerin tamamı, ilgili BAKANLIK ONAYLI olup ilaç statüsünde olmayan, reçetesiz satılabilen destek ürünleridir. Besin takviyeleri tamamen BİTKİSEL İÇERİKLİ TAKVİYE EDİCİ GIDA niteliğindedir. Eczanemizde.com içerisinde yeralan hiçbir ürün TEDAVİ AMAÇLI TAVSİYE EDİLEMEZ ve KULLANILAMAZ. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve bunların tedavisi ile ilgili MUTLAKA UZMAN DOKTORLARA BAŞVURUNUZ.
KONDROMİN S EFFERVASAN TABLET (20 TABLET X 3 KUTU)

Müşteri Yorumları

Misafir -
ayak bileği.ayak bileğimdeki kıkırdak lezyonların gelişmesi için tafsiye etti doktorbayağı fayda sağlıyor kullanmaya devam ediyorum (16 Ağustos 2013)
Misafir -
kireçlenme ve menisküs.annem için aldık kireçlenme vardı şimdi gayet iyi ağrıları azaldı doktorlar amelittan başka birşey olmaz dediler biz de tavsiye üzeri aldık memnun kaldık şimdi bende menisküs için kullanıyorum 1 hafta oldu dizim gayet rahatladı şifa önce Allah´tan buda sebep olur inşallah. (30 Aralık 2012)
Misafir -
KIKIRDAK EZİLMESİ.doktor diz kapağımdaki kıkırdak ezilmesinden dolayı önerdi.kullanıp nasıl olduğuna bakacam (29 Ağustos 2012)
Misafir -
doktorum tavsiye etti.diz kapağımda ağrılarım var o bölgeyi güçlendirici olarak kullanırsam faydasını görebilir miyim kıkırdak kaybı ve menisküs şikayetim var kondromin s tableti kullanırsam tedavi edermi (20 Mayıs 2012)
Misafir -
EKLEM SORUNLARI İÇİNDİR.Eklemlerimde ,özellikle dizlerimde kıkırdaklarda sorun vardı.Doktor tavsiyesi ile bu ilaca başladım. Aralıksız 3 ay kullanmak gerekiyormuş.sabah akşam 1 tablet içiyorum . İnşallah iyi gelecek. (07 Mayıs 2012)
Misafir -
kondrominin faydası.kondromini nasıl kullanacağım iyi gelirmi dizlerim ve ellerim çok ağrıyor beni aydınlatırmısınız (29 Mayıs 2010)
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Ürün Puanı

Yorumunuz

Kargo 3.99 TL

Türkiye'nin Her Yerine

%100 Güvenli Ödeme

256bit SSL Security

%100 Orijinal Ürün

Orijinal ürün garantisi

0 (553) 578 7977

Hafta içi C.tesi 09:00-18:00