(0)

Imex Syndet Akne Sabunu 100 gr

24,90 TL

Stok Durumu: Var

Marka: Imex Syndet

Ürün Kodu: 865

HIZLI BAKIŞ

Imex Syndet Akne Sabunu 100 gr ve binlerce orijinal dermo kozmetik ve sağlık ürünleri uygun fiyatlarla Eczanemizde.com'daAdet:

İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlerin reklam ve ilanlarının kullanıcıları yanıltıcı ve halk sağlığını bozucu nitelikte tanıtım ve bilgiler içermesi yasaktır. Eczanemizde.com üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünlerin tamamı, ilgili BAKANLIK ONAYLI olup ilaç statüsünde olmayan, reçetesiz satılabilen destek ürünleridir. Besin takviyeleri tamamen BİTKİSEL İÇERİKLİ TAKVİYE EDİCİ GIDA niteliğindedir. Eczanemizde.com içerisinde yeralan hiçbir ürün TEDAVİ AMAÇLI TAVSİYE EDİLEMEZ ve KULLANILAMAZ. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve bunların tedavisi ile ilgili MUTLAKA UZMAN DOKTORLARA BAŞVURUNUZ.


IMEX SYNDET AKNE SABUNU 100 GR


Açıklama :

Syndet özelliğindeki Imex Sabun,

-Cildin yağ dengesini ayarlar
-Porları derinlemesine temizler,tıkanmalarına engel olur
-Cildi kurutmaz,yumuşaklık sağlar
-Cilt ile uygun pHya sahiptir(pH:5.5)
-Alkali içermez
-Hassas ciltler için uygundur
-Propionibakterium acnes sayısını azaltmaya yardımcı olur
-Gerektiği sılıkta kullanılır
-Her tip cilt temizliğinde rahatlıkla kullanılabilir.

Alkali içermeyen akne tedavisini destekleyen temizleyici

1.Akne oluşumuna etki eden bir çok neden vardır.
a)Yağ bezlerinde artan yağ üretimi
b)Folikül yapısının bozulması ve folikül ağızlarının tıkanıklığı
c)Bakteriler

2.Akne tedavisi sırasında cildi kurutan klasik sabunlarla veya temizleyicilerle cildin temizlenmesi, yağ bezlerinin daha fazla çalışmaları ve aşırı yağ üretmeleri ile sonuçlanır. Bu ise akneyi kötüleştirici bir faktör olarak bilinir.

3.Hem cildin temizlenmesi, porların açılması, hem yağ bezlerinin uyarılması gerekir. Bu işlem İmex sabun ile başarılır. Bu nedenle imex sabun akne tedavisinin başarısında önemli bir yere sahiptir.

4.İmex sabun istenmeyen cilt kurumasına yol açmadan akneli ciltlerin aşırı yağlanmasını azaltabilir.

5.İmex sabun ayrıca hassas ciltleri tahriş etmeden özenli ve derinlemesine bir temizlik sağlar. içerdiği zengin temizleyiciler yanında cilt baakımını ve koruyuculuğunu da yapan maddeler ile hem akne tedavisinin vazgeçilmez temizleyicisi olarak tedaviye yardımcı olur hem cildin yumuşak, canlı görünmesine yardımcı olur.

6.İmex sabun çok hassas ciltlere de uygundur.

7.İmex sabun cildin doğal koruyucu tabakasını korur ve yenilenmesini destekler.

Müşteri Yorumları

Misafir -
Bende BU Sabunu Kullanıorum COk güzel ve etkili bi sabun Tawsie Ederim (25 Mart 2013)
Misafir -
mümtaz.çok faydalı sürekli kullanın tavsiye ederim eczanelerden ala bilirsiniz (12 Şubat 2013)
Misafir -
Akne Tedavisi İçin Cilt Temizliği Çok Önemli....Ben bu ürünü yaklaşık 1.5 senedirsabah-akşam günde iki kere kullanıyorum.Tabiki akne tedavim içinde benjamin ve tretin adında iki tane kremde kullanıyorum.Bu sabunu kullandığınız zaman cildiniz tertemiz,pürüzsüz ve yumuşacık yapıyor.Tavsiye Ederim... (17 Temmuz 2011)
Misafir -
Kurutmuyor....Ben de akne tedavisi sürecinde doktorumun tavsiyesiyle kullanmıştım. Daha önce kullandığım pek çok sabunun aksine kurutmadan temizlemesi en beğendiğim özelliği oldu. Yüzdeki yağ dengesini ayarlaması da diğer güzel özelliği. Şu an diğer ilaçlarımı bıraktım ama sabunu kullanmaya devam ediyorum. Cilt probleminiz olmasa bile iyi bir temizleyici. Kesinlikle tavsiye ederim... (12 Ocak 2011)
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Ürün Puanı

Yorumunuz

Kargo 3.99 TL

Türkiye'nin Her Yerine

%100 Güvenli Ödeme

256bit SSL Security

%100 Orijinal Ürün

Orijinal ürün garantisi

0 (553) 578 7977

Hafta içi C.tesi 09:00-18:00