(0)

Fortel Hamilelik Testi / Erken Gebelik Testi

14,21 TL 18,95 TL

Stok Durumu: Var

Marka: Fortel

Ürün Kodu: 1910

HIZLI BAKIŞ

Fortel Hamilelik Testi / Erken Gebelik Testi ve binlerce orijinal dermo kozmetik ve sağlık ürünleri uygun fiyatlarla Eczanemizde.com'daAdet:

İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlerin reklam ve ilanlarının kullanıcıları yanıltıcı ve halk sağlığını bozucu nitelikte tanıtım ve bilgiler içermesi yasaktır. Eczanemizde.com üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünlerin tamamı, ilgili BAKANLIK ONAYLI olup ilaç statüsünde olmayan, reçetesiz satılabilen destek ürünleridir. Besin takviyeleri tamamen BİTKİSEL İÇERİKLİ TAKVİYE EDİCİ GIDA niteliğindedir. Eczanemizde.com içerisinde yeralan hiçbir ürün TEDAVİ AMAÇLI TAVSİYE EDİLEMEZ ve KULLANILAMAZ. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve bunların tedavisi ile ilgili MUTLAKA UZMAN DOKTORLARA BAŞVURUNUZ.


UYARI: Ürün Güncellenmiştir artık Fortest Erken Gebelik Testi olarak gönderilmektedir.

Gebeliği cinsel ilişkiden 5 gün sonra tespit eder.


FORTEL HAMİLELİK TESTİ

Açıklama :
Dünyanın En Hızlı Hamilelik Testi:
Beklenen Adet gününden 5-7 gün önce uygulama 100e varan doğru sonuç dünyda ilk kez Fortelde

Fortel Türkiyede
Bilindiği gibi diğer hamilelik testleri, beklenen adet günü gecikmesini müteakip uygulanır. Fortel, beklenen adet gününden tam 5-7 gün önce 99un üzerinde doğru sonucu verir.

ERKEN GEBELİK TESTİ NEDİR ?

İdrarda döllenmeden hemen sonra artan HCG hormonunun, ilk 3-4 gün sonraki idrar düzeyi olan 10 mlU/ml&rsquo lik çok
düşük miktarını bile tespit edebilecek hassasiyettedir.

Hamile olma ihtimalinizi,

* Cinsel ilişkiden 7 gün sonra,
* Beklenen adetten 5-7 gün önce * %99&rsquoun üzerinde doğrulukla,
* En pratik şekilde belirler.

TESTE BAŞLAMADAN ÖNCE :

Fortel ultra hassas erken gebelik testi, adet gecikmesini beklemeden , 5-7 gün önce, evde kolayca uygulayabileceğiniz, güvenilir bir testtir.

LÜTFEN TESTİ UYGULAMADAN

&bull Folyo üzerinde belirtilen son kullanma tarihinden sonra testi kullanmayınız.

&bull Kuru bir yerde 4-30 o C arasında saklanmalıdır. Ayrıca kullanmak için açmadan önce folyo oda sıcaklığında olmalıdır.

&bull Dondurmayınız.

&bull Çocukların erişebileceği yerlerden uzakta tutunuz.

&bull Test yanlızca invitro(vücut dışı) kullanım içindir. Vücut içine alınmaz.

&bull Testi uygulamaya hazır oluncaya dek açmayınız.

KULLANIM ŞEKLİ :

1. Testi koruyucu folyodan çıkarın.

2. Test cihazının plastik başlığını çıkarın.Test cihazı emici uçtan tutulmamalıdır.

3. Emici çubuğu direkt akan idrarınıza en az 10 saniye, çubuk tamamen ıslanıncaya kadar tutun. Kontrol ve test penceresine ya da plastik gövdeye idrar bulaştırmayınız. (Testi akan idrara tutmak yerine, bir kaba idrar alıp, idrar kabına daldırarak da uygulayabilirsiniz)

4. Testi akan idrarınıza yeterince tuttuktan sonra, emici çubuğun üzerine plastik başlığı yeniden takın ve testi düz bir zemine test ve kontrol pencereleri üste gelecek şekilde bırakın ve bekleyin

5. 5 dakikanın sonunda sonucu okuyun.10 dakikadan sonra oluşan test sonucunu dikkate almayın

DEĞERLENDİRME

Hamile değil.
Sadece kontrol penceresi (C) de pembe çizgi oluşması

Hamile
Kontrol çizgisine ek olarak test penceresinde (T) belirgin pembe- mor çizginin oluşması

Geçersiz test
Kontrol penceresinde (C) görünür bir pembe &ndashmor renklenme yoksa, test geçersizdir.Bu durumda yeni bir test ile hemen yada 48 saat sonra yeni idrar örneği alınarak testin tekrar edilmesi önerilir.

SIKÇA SORULAN SORULAR :

Fortel gebelik testi gebelik hormonu hCG &lsquonin idrardaki çok düşük miktarlarını tespit edebilmek için geliştirilmiştir.. Laboratuar testlerinde, bu test HCG nin 25 mlU /ml sini % 99 un üzerinde doğrulukla tespit etmektedir. hCG döllenmeden hemen sonra üretilmeye başlar ve hamileliğin ilk üç ayı boyunca artar.Fortel gebelik testi ultra hassastır ve gebelik hormonu hCG nin 10 mlU/ ml kadar düşük miktarlarını dahi tespit edebilir. Fortel ultra hassas gebelik testi gebelik hormonunu (HCG )yükselmeye başladığı ilk 2- 3 gün gibi erken dönemde ve diğer testlerden % 50 daha erken tespit etmek için dizayn edilmiştir.

Testi ne zaman uygulayabilirim?
Testi uygulamak için adet periodunuzun gecikmesini beklemek zorunda değilsiniz .Hamilelik şüphesi olan cinsel ilişkiden sonra 7 gün geçmesini bekleyin. Adet döneminizin gecikmesini beklemeden testi uyguluyorsanız, sabah ilk idrarınızı kullanmanızı öneririz. Erken pozitif sonuç hamile olduğunuzu gösterir ancak negatif sonuç için adet döneminizin gecikmesinden sonra birkez daha test uygulanmalıdır.Testi adet gecikmesinden sonra uyguluyorsanız, sabah idrarına gerek yoktur

Emzirmek ya da alkol almak testi etkiler mi?
Hayır

Pozitif sonuç aldığımda ne yapmalıyım?
Test sonucunuz pozitifse hamileliğiniz hakkında konuşmak , bundan sonraki aşamalar ve nelere dikkat edeceğinizi öğrenmek için bir doktora danışmalısınız. Buna ek olarak sonucu teyid etmek için Fortel gebelik testini 3 gün sonra tekrar edebilirsiniz. Hamilikte erken bakımın sağlıklı bir bebek ve anne için çok önemli olduğunu unutmayın.

Sonuç negatifse ne yapmalıyım ?
Negatif sonuç hCG hormonun tespit edilmediğini ve büyük olasılıkla hamile olmadığınızı gösterir. Adet kanamanız 1 hafta içinde başlamaz ise adetinizin bitiş gününü yanlış hesaplamış olabilirsiniz. Yeni bir fortel test kullanarak testi tekrarlayın.İkinci testinizde negatifse ve hala adet görmediyseniz doktorunuza gitmelisiniz.(Bkz.kadınlara özel bilgiler-Adet düzensizlikleri)

Testi akan idrara tutmak yerine, bir kaba idrar alarak yapabilir miyim?
Evet, idrar örneğinizi temiz ve kuru bir kaba alın ve testi hemen uygulayın. Test cihazının yanlızca emici çubuğunu en az 10 saniye boyunca idrar kabına daldırın. Plastik başlığı takıp, 5 dakika bekleyin ve sonucu okuyun.

Sonucu ne gibi faktorler etkileyebilir ?
Kullanma kılavuzunu dikkatlice okur ve uygularsanız yanlış sonuç almazsınız. Bununla birlikte bazı ilaçlar ve nadir bir kaç medikal durum yanlış sonuca sebep olurlar. Gebelik hormonu (hCG )içeren enjektabl ürünler (pregnyl vb.) yanlış sonuca sebep olurlar.

Test sonucundaki renkli çizgilerin yoğunluğundan emin değilsem ne yapmalıyım ?
Test sonucu pozitifse, emici çubuk idrara tutuldukta 5 dakika sonra sonuç penceresi iki pembe- mor renkli çizgi gösterecektir.Bu durumda çizgilerin silik ya da koyu olması poztif sonucu değiştirmez.Bununla beraber test sonucundan emin değilseniz, hCG seviyelerinin daha fazla artması ve hamileliği gösteren test çizgisinin belirginleşmesi için 3-4 gün sonra Fortel testi tekrarlayın. Tekrarladığınız testte hala daha koyu bir çizgi oluşmamışsa , lütfen danışma hattını arayarak daha fazla bilgi alınız.

Belirli bir süre sonra test sonucu değişebilir mi?
Pozitif sonuç test uygulandıktan saatler sonra da değişmeyecektir.Bununla beraber, test uygulandıktan uzun süre sonra kırmızımsı bir zemin oluşabilir.

5 dakikalık bekleme süresinden sonra alınan negatif sonuç, daha sonra tekrar okunmamalıdır. Negatif sonuçlardan bazıları, otuz dakika sonra hafifce renklenerek zayıf pozitif sonuç verebilmektedir.Bu test kimyasallarının 5 dakikalık bekleme süresinden sonra da reaksiyona devam etmesi sebebiyle olabilmektedir.

Başka sorum olduğunda kimi aramalıyım?
Fortel ultra hassas gebelik testi ile ilgili sorularınız için hafta içi 9:00-17:00 saatleri arasında 0212 285 26 10 nolu Fortel danışma hattını arayınız

Döllenmeden sonra gebeliğin ilk 3 ayı bebeğin gelişimi için en kritik dönemdir. Doğru bakım ve doğru beslenme için doktorunuzu en kısa sürede görmeniz gerekir.

Müşteri Yorumları

Misafir -
tek kelimeyle süper.ürününüz adet geçikmesinden önce sonuç verdiği için süper bir ürün. aslında benim ürünle ilgili bir problemim yok.tam tersi ürününüz tek kelimeyle süper. tek sorun ürününüze her yerde ulaşamamak. (20 Aralık 2011)
Misafir -
slm agdetim 6 gun gecti internet fortel testini gordum ben yurt disinda yasiyorum testin ingilizce adi nedir acaba (18 Ağustos 2010)
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Ürün Puanı

Yorumunuz

Kargo 3.99 TL

Türkiye'nin Her Yerine

%100 Güvenli Ödeme

256bit SSL Security

%100 Orijinal Ürün

Orijinal ürün garantisi

0 (553) 578 7977

Hafta içi C.tesi 09:00-18:00