(0)

Flormar Perfect Coverage Likit Göz Altı Kapatıcısı

Marka: Flormar

Ürün Kodu: 11474

HIZLI BAKIŞ

Flormar Perfect Coverage Likit Göz Altı Kapatıcısı ve binlerce orijinal dermo kozmetik ve sağlık ürünleri uygun fiyatlarla Eczanemizde.com'da

İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlerin reklam ve ilanlarının kullanıcıları yanıltıcı ve halk sağlığını bozucu nitelikte tanıtım ve bilgiler içermesi yasaktır. Eczanemizde.com üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünlerin tamamı, ilgili BAKANLIK ONAYLI olup ilaç statüsünde olmayan, reçetesiz satılabilen destek ürünleridir. Besin takviyeleri tamamen BİTKİSEL İÇERİKLİ TAKVİYE EDİCİ GIDA niteliğindedir. Eczanemizde.com içerisinde yeralan hiçbir ürün TEDAVİ AMAÇLI TAVSİYE EDİLEMEZ ve KULLANILAMAZ. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve bunların tedavisi ile ilgili MUTLAKA UZMAN DOKTORLARA BAŞVURUNUZ.


Flormar Likit Göz Altı Kapatıcısı
Şişmiş gözler, zayıf drenaj, kılcal damarlardaki çatlama, derideki gevşeme ve imitasyon sonucu olmaktadır. Bu ürün, gözlerin altındaki torbacıkların oluşumunu engelleyerek göz altındaki kötü görünümü minimuma indirirken, yumuşak ve kadifemsi bir dokunun oluşumunu mümkün kılmaktadır.

Sonuç
Kremsi ve rahat uygulanabilen likit kapatıcı, pürüzsüzlük ve yumuşaklık sağlarken aynı zamanda doğal bir görünüm elde etmenizi de sağlar.

Nasıl?
Eyeliss, göz altındaki torbalara karşı geliştirilen yeni ve efektif bileşim malzemesi olan bu ürün, 3 ila 6 ay içerisinde %30`a varan iyileşme sağlar. Göz altındaki torbaları önlemek için geliştirilmiştir. Özel bileşimler uzun süreli dayanıklılık sağlarken aynı zamanda kuru bir görünümü de mümkün kılmaktadır. Hafif ve teknolojik silikonlar dokunun yumuşak ve kadifemsi olmasını sağlar. İşlem görmüş pigmentler mükemmel kapatıcılık sağlar. Sıvı lipophilic bileşimler ipeksi uygulamayı sağlarken, güneşe karşı da koruma sağlar. Özel olarak geliştirilmiş bitkisel yapısı ve cildi yumuşatan özelliği ile Orkide yağı, ürünün homojen bir şekilde yayılmasını sağlarken, geride yağ tabakası bırakmayarak tende ipeksi bir his yaratır. Rosa Canina kırışıklığa karşı önleyici bir etki geliştirir ve yeni doku üretilmesini hızlandırır. İçeriğinde, cildin farklı koşullara uyum sağlamasına yardımcı olacak, Panthenol ve antioksidan özellikleriyle Tocopheryl Acete bulunmaktadır.

Başlıca İddialar
Kremsi ve kadifemsi doku; doğal görünüm, göz altındaki şişliklerin oluşmasını önler.

Ürün Profili

Doku: İpeksi ve kremsi
Uygulama: İnce bir tabaka halinde uygulanır, yumuşak ve akışkandır. Gün boyu rahatlık hissi verir.
Görünüm: Kadifemsi. Yarı ve tam kapatıcılık sağlamaktadır.
Dayanıklılık: Gün boyu dayanıklılık
Ambalajlama: Hava geçirmeyen ambalajlama gerekmektedir.
Müşteri Yorumları

Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapabilirsiniz...

  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Ürün Puanı

Yorumunuz

Kargo 3.99 TL

Türkiye'nin Her Yerine

%100 Güvenli Ödeme

256bit SSL Security

%100 Orijinal Ürün

Orijinal ürün garantisi

0 (553) 578 7977

Hafta içi C.tesi 09:00-18:00