(0)

Femore Medikal Jel 40ml Bayanlara Özel Uyarıcı

29,00 TL 49,00 TL

Stok Durumu: Var

Marka: Femore

Ürün Kodu: 5505

HIZLI BAKIŞ

Femore Medikal Jel 40ml Bayanlara Özel Uyarıcı ve binlerce orijinal dermo kozmetik ve sağlık ürünleri uygun fiyatlarla Eczanemizde.com'daAdet:

İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlerin reklam ve ilanlarının kullanıcıları yanıltıcı ve halk sağlığını bozucu nitelikte tanıtım ve bilgiler içermesi yasaktır. Eczanemizde.com üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünlerin tamamı, ilgili BAKANLIK ONAYLI olup ilaç statüsünde olmayan, reçetesiz satılabilen destek ürünleridir. Besin takviyeleri tamamen BİTKİSEL İÇERİKLİ TAKVİYE EDİCİ GIDA niteliğindedir. Eczanemizde.com içerisinde yeralan hiçbir ürün TEDAVİ AMAÇLI TAVSİYE EDİLEMEZ ve KULLANILAMAZ. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve bunların tedavisi ile ilgili MUTLAKA UZMAN DOKTORLARA BAŞVURUNUZ.


FEMORE MEDİCAL JEL (Bayanlara Özel Uyarıcı) 40ml

Açıklama :

Mutluluk Femoré ile Elinizin Altında

Femoré , Cinsel Hayatında daha fazla heyecan ve mutluluk arayan kadınlar için özel olarak geliştirilmiştir. Femoré ile artık daha zevkli ve daha romantik ilişkiler yaşamanın zamanı geldi ! Yoğun ve canlı Femoré farkını hissedin ve yaşayın.

Femoré , Cinsel İşlev Bozukluğu semptomlarından bir veya daha fazlasını taşıyan kadınların sorunlarına yardımcı olmayı amaçlayan, doktor, eczacı ve araştırma laboratuarlarından oluşan bir çalışma grubunun, uzun çabalar sonucu geliştirdiği özel bir üründür.

Femoré Nasıl kullanılır?
Femoré, cinsel ilişkiden 2 – 3 dakika kadar önce klitoris ve çevresine yumuşak masaj hareketleri ile, 1 ml. kadar sürülür. Uygulama miktarı isteğe bağlı olarak artırılabilir.

Femoré jel, bir kaç dakika içerisinde uygulanıp uyugulanan masajın etikisini bir saate kadar devam ettirerek kadınların cinsel anlarını daha yoğun ve haz dolu yaşamasını sağlayan, reçetesiz satılan topikal (haricen sürülen) bir üründür.

CE sertifikalı femore, Tamamen doğal olup hiçbir yan etkisi yoktur. Bu konuda rakipsiz bir üründür.

Femoré Krem’in geliştirilme sürecinde, kadınların cinsel hayatlarını daha da zenginleştirecek ancak ilaç olmayan ve hormon içermeyen, en güvenli ve en etkili ürünü ortaya çıkarmak amacıyla kapsamlı araştırmalar, hasta görüşmeleri ve ürün güvenlik ve etkinlik testleri birlikte yürütülmüştür. Hastalarımın birçoğu, ilişkilerinde uyarı ya da doyumun yetersiz olmasından şikayet etmektedirler. Femoré Krem, hastalarıma her zaman tavsiye ettiğim ve sonuç aldığım bir üründür.

Dr. Deborah Huff, OB/GYN Femoré Kadınların İhtiyaçlarına Yardımcı Olmak Üzere Tasarlanmıştır Femoré krem, Cinsel İşlev Bozukluğu semptomlarından bir veya daha fazlasını taşıyan kadınların sorunlarına yardımcı olmayı amaçlayan, doktor, eczacı ve araştırma laboratuarlarından oluşan bir çalışma grubunun, uzun çabalar sonucu geliştirdiği özel bir üründür.

Femoré krem’in geliştirilme sürecinde, kadınların cinsel hayatlarını daha da zenginleştirecek ancak ilaç olmayan ve hormon içermeyen, en güvenli ve en etkili ürünü ortaya çıkarmak amacıyla kapsamlı araştırmalar, hasta görüşmeleri ve ürün güvenlik ve etkinlik testleri birlikte yürütülmüştür.

American Health Diagnostics LLC, Femoré kremin geliştirilmesinde, üretilmesinde ve halka sunulmasında öncülük yaparak, Amerikada bir ilkeye imza atmıştır.

Femoré , cinsel ilişkiden önce klitoris ve çevresine hafif masaj hareketleri ile uygulanan, jel formunda topikal bir kremdir. Femoré nin uygulandıktan sonra 2-3 dakika içerisinde başlayan etkisi bir saate kadar devam ederek, kadınların cinsel ilişki sırasında daha fazla uyarılamalrına ve orgazm olmalarına yardımcı olur.

Femoré ilaç ve hormon içermez; güvenirliği ve etkinliği kanıtlanmış doğal bileşenlerden üretilmiştir.

İÇERİĞİ:

L-Arginine, Methyl Nicotinate, Glycerin, Propylene Glycol, Hydroxyethyl Cellulose, Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol, Saf su.

``FEMORE artık krem olarak değil MEDİKAL JEL olarak üretilmektedir``
Ayrıca femore `lubricant` isimli ürünlede vajinal kuruluk problemlerine çözüm bulabilirsiniz

Müşteri Yorumları

Misafir -
çok süper.8 yıldır evliyiz 23-32 bu jeli almadan önce eşimle sevişme bile yapamıyorduk şimdi eşim hep orgazm oluyor. (03 Ağustos 2014)
Misafir -
Mükemmel ötesi.Etkisine inanamayacaksınız ısrarla şiddetle tavsiye ediyorum (18 Mart 2014)
Misafir -
bilgi paylaşımı.teadüfen satın aldığım bu ürünü kullandığımdan beri cinselliği tam anlamıyla zevk alarak yaşamaya başladım, bu durum kendime olan güvenimi pekiştirdi ve günlük hayatımdada iyi hissetmeme sebep oldu, eşimde benimle aynı fikirde çok memnun hatta bu kremden eve depolamayı düşünüyoruz, şimdiden evin yatak odası çekmecesi, salon çekmecesi ve banyomuzda yerini aldı şiddetle tavsiye ederim. (09 Ocak 2011)
Misafir -
süper.gerçekten süper (25 Eylül 2010)
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Ürün Puanı

Yorumunuz

Kargo 3.99 TL

Türkiye'nin Her Yerine

%100 Güvenli Ödeme

256bit SSL Security

%100 Orijinal Ürün

Orijinal ürün garantisi

0 (553) 578 7977

Hafta içi C.tesi 09:00-18:00