(0)

Elegant Touch Asetonsuz Oje Çıkarıcı

Marka: Elegant Touch

Ürün Kodu: 6693

HIZLI BAKIŞ

Elegant Touch Asetonsuz Oje Çıkarıcı ve binlerce orijinal dermo kozmetik ve sağlık ürünleri uygun fiyatlarla Eczanemizde.com'da

İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlerin reklam ve ilanlarının kullanıcıları yanıltıcı ve halk sağlığını bozucu nitelikte tanıtım ve bilgiler içermesi yasaktır. Eczanemizde.com üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünlerin tamamı, ilgili BAKANLIK ONAYLI olup ilaç statüsünde olmayan, reçetesiz satılabilen destek ürünleridir. Besin takviyeleri tamamen BİTKİSEL İÇERİKLİ TAKVİYE EDİCİ GIDA niteliğindedir. Eczanemizde.com içerisinde yeralan hiçbir ürün TEDAVİ AMAÇLI TAVSİYE EDİLEMEZ ve KULLANILAMAZ. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve bunların tedavisi ile ilgili MUTLAKA UZMAN DOKTORLARA BAŞVURUNUZ.


Elegant Touch Asetonsuz Oje Çıkarıcı 200 ml
(Acetone Free Remover)

Hassas ve kırılgan tırnaklara özel, asetonsuz oje çıkarıcı formül ile, ojenizi, tırnaklarınıza zarar vermeden, güvenle çıkartabilirsiniz.


Takma Tırnak ve Tırnak Bakım Ürünlerinde Bir Dünya Markası

Elegant Touch takma tırnak ve tırnak bakım ürünleri bir dünya markası olup,satıldığı ülkelerde pazar lideri konumundadır.

Takma tırnak ve tırnak bakım ürünlerinden (cila ve astar katlar, tırnak tedavi ve güçlendiricileri, tırnak bakım aletleri) oluşturmaktadır.

Geliştirilmiş özel formüllü tırnak bakım ürünleri ile tırnaklarınızı çok kısa sürede,güçlenmesini,uzamasını ve sağlıklı tırnaklara kavuşmanızı sağlar…

İngiltere ve diğer Avrupa ülkeleri, Japonya, Avustralya, Yeni Zelanda’da en çok tercih edilen takma tırnak ve tırnak bakım ürünleri markası olup,tırnaklarına özen veren kadınların 1 numaralı tercihidir.

Elegant Touch Ürünleri Artık Türkiye’de…

Müşteri Yorumları

Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapabilirsiniz...

  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Ürün Puanı

Yorumunuz

Kargo 3.99 TL

Türkiye'nin Her Yerine

%100 Güvenli Ödeme

256bit SSL Security

%100 Orijinal Ürün

Orijinal ürün garantisi

0 (553) 578 7977

Hafta içi C.tesi 09:00-18:00