(0)

Diadermine Nemlendirici Bakım Kremi Kuru/Hassas Cilt 50 ml + 2. Nemlendirici Bakım Kremi HEDİYE

Marka: Diadermine

Ürün Kodu: 3830

HIZLI BAKIŞ

Diadermine Nemlendirici Bakım Kremi Kuru/Hassas Cilt 50 ml + 2. Nemlendirici Bakım Kremi HEDİYE ve binlerce orijinal dermo kozmetik ve sağlık ürünleri uygun fiyatlarla Eczanemizde.com'da

İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlerin reklam ve ilanlarının kullanıcıları yanıltıcı ve halk sağlığını bozucu nitelikte tanıtım ve bilgiler içermesi yasaktır. Eczanemizde.com üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünlerin tamamı, ilgili BAKANLIK ONAYLI olup ilaç statüsünde olmayan, reçetesiz satılabilen destek ürünleridir. Besin takviyeleri tamamen BİTKİSEL İÇERİKLİ TAKVİYE EDİCİ GIDA niteliğindedir. Eczanemizde.com içerisinde yeralan hiçbir ürün TEDAVİ AMAÇLI TAVSİYE EDİLEMEZ ve KULLANILAMAZ. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve bunların tedavisi ile ilgili MUTLAKA UZMAN DOKTORLARA BAŞVURUNUZ.


Diadermine Nemlendirici Bakım Kremi Kuru/Hassas Cilt 50 ml + 2. Nemlendirici Bakım Kremi HEDİYE


Açıklama :

Cildinizi korumak ve güçlendirmek için günlük bakım gerekmektedir.
Bu nedenle DIADERMINE Laboratuarları, cildinizi ve görünümünü güzelleştirerek bu etkinin kalıcı olmasını sağlayan yenilikçi yüz bakım ürünleri geliştirmektedir.
Özellikle kuru ve hassas ciltler için geliştirilen Nemlendirici bakım kremi, E Vitamini ve Pro-Vitamin B5 içeren etkili formülü ile cildi nemlendirir, cildin nem dengesini uzun süreyle ve yoğun bir şekilde korumasını sağlar.

ETKİSİ:
*NEMLENDİRME
İçeriğindeki nemlendirici maddeler sayesinde ilk kullanımdan itibaren cildin nem oranı belirgin şekilde ve kalıcı olarak artar.
*DENGELEME
E Vitamini, pro-Vitamin B5 ve Hamemelis bitkisi özü sayesinde cildin yağlı görüntüsünü giderir, kuru bölgeleri nemlendirir.
*KORUMA
İçeriğindeki UVA/UVB filtresi sayesinde cildinizi erken yaşlanmanın başlıca nedenlerinden olan güneşin zararlı ışınlarına karşı korur.

GÖZLE GÖRÜLÜR SONUÇLAR:
Kuru ve Hassas ciltler için nemlendirici bakım sağlar. Hızlı emilmesi sayesinde, deriye hemen nüfuz eder ve etkisini anında gösterir. İlk kullanımdan itibaren cildiniz yoğun şekilde nem kazanır ve nem dengesi korunur.
Yumuşak, pürüzsüz ve esnek bir cilt için DIADERMINE !

ÖNERİLER:
*Hergün sabah akşam yüzünüzü ve boynunuzu DIADERMINE süt ve tonik ile temizledikten sonra bu kremi uygulayın.
*Parmak uçlarınız ile yumuşak masaj yapın.
*Günlük bakımınızı diğer DIADERMINE ürünleri ile tamamlayın.
*Makyaj öncesi için idealdir.

DIADERMINE KALİTE DAMGASI:
* 100 yıllık araştırmaların kazandırdığı birikim ile DIADERMINE bilim adamları yüksek etkili ve sonuçları gözle görülen yenilikçi ürünler geliştirmektedir.
1- HİPOALERJENİK:
Alerjik reaksiyonların riskini en aza indirmek üzere formüle edilmiştir.
2- UYUMLULUK:
Üç farklı dermatolojik testten geçirilmiştir.
3- ETKİNLİK:
Dermatolojik gözetim altında bilimsel testlerle kanıtlanmıştır.

Müşteri Yorumları

Misafir -
diadermin.diodermın çok guzel bır kırem gerçekten ama nerden aldınız çok onemlı ben dıodermını bısure kulandım cok guzel bır krem ben 30 yas kıremı alıyordum ve cok ıyıydı ama aldınız yer çok onemlı ben aksaraydan aldım ve 1 haftada cildimi mahfetti sahtesi cok fazla buna dıkkat edın sahtesınde zaten içinde recete olmuyor hatta adres vereyim aksaray yer altı çarşısı çıkışında kosmatıkcı orda tek bır dukkan var ve urunleı tamamen sahte dıkkate alınsın bu 1 haftata cıldım mahfoldu cın malı sadece ısım doru gerısı yalan (25 Nisan 2010)
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Ürün Puanı

Yorumunuz

Kargo 3.99 TL

Türkiye'nin Her Yerine

%100 Güvenli Ödeme

256bit SSL Security

%100 Orijinal Ürün

Orijinal ürün garantisi

0 (553) 578 7977

Hafta içi C.tesi 09:00-18:00