(0)

Dermokil Nemlendirici Krem (Yağlı ve Karma Cilt)

Marka: Dermokil

Ürün Kodu: 3255

HIZLI BAKIŞ

Dermokil Nemlendirici Krem (Yağlı ve Karma Cilt) ve binlerce orijinal dermo kozmetik ve sağlık ürünleri uygun fiyatlarla Eczanemizde.com'da

İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlerin reklam ve ilanlarının kullanıcıları yanıltıcı ve halk sağlığını bozucu nitelikte tanıtım ve bilgiler içermesi yasaktır. Eczanemizde.com üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünlerin tamamı, ilgili BAKANLIK ONAYLI olup ilaç statüsünde olmayan, reçetesiz satılabilen destek ürünleridir. Besin takviyeleri tamamen BİTKİSEL İÇERİKLİ TAKVİYE EDİCİ GIDA niteliğindedir. Eczanemizde.com içerisinde yeralan hiçbir ürün TEDAVİ AMAÇLI TAVSİYE EDİLEMEZ ve KULLANILAMAZ. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve bunların tedavisi ile ilgili MUTLAKA UZMAN DOKTORLARA BAŞVURUNUZ.


DERMOKİL NEMLENDİRİCİ KREM (YAĞLI VE KARMA CİLT)

Açıklama :


Ciltteki fazla yağ ve pürüzlerin giderilmesine yardımcı olarak cilde mat bir görüntü verir. Gözenekleri sıkılaştırıcı etkisi bulunan bu Dermokil Nemlendirici Krem tüm yüze ve T bölgesine rahatlıkla uygulanabilir. Fazla sebum üretimi ile nefes alamayan cansız cilt ile savaşın! Mükemmel dokusu sayesinde cilt ışıltılı ve canlılık kazanır.

Dermokil Nemlendirici boyun ve göz çevresi dahil tüm yüzünüze uygulayabilirsiniz.Tüm ciltler (yağlı, karma veya kuru)her yaşta anlık olarak nemsiz kalabilir. Bu nedenle nemsizlik izlerinin belirgin hale gelmemesi için uygun DERMOKİL ürünleriyle hızlı bir şekilde müdahale etmek gerekir.

Dermokil Ürünleri Fransanın ünlü labaratuvarı SGS tarafından mikrobiyolojik ve dermotolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır.
Yapılan bu test dermokil olarak ürün kalitesinin içeriğinin güvenilirliği konusunda ispatı sayılır.

Müşteri Yorumları

Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapabilirsiniz...

  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Ürün Puanı

Yorumunuz

Kargo 3.99 TL

Türkiye'nin Her Yerine

%100 Güvenli Ödeme

256bit SSL Security

%100 Orijinal Ürün

Orijinal ürün garantisi

0 (553) 578 7977

Hafta içi C.tesi 09:00-18:00