(0)

Deracine Derin Kırışıklara Karşı Krem Jel (Gece)

Marka: DERACINE

Ürün Kodu: 2593

HIZLI BAKIŞ

Deracine Derin Kırışıklara Karşı Krem Jel (Gece) ve binlerce orijinal dermo kozmetik ve sağlık ürünleri uygun fiyatlarla Eczanemizde.com'da

İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlerin reklam ve ilanlarının kullanıcıları yanıltıcı ve halk sağlığını bozucu nitelikte tanıtım ve bilgiler içermesi yasaktır. Eczanemizde.com üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünlerin tamamı, ilgili BAKANLIK ONAYLI olup ilaç statüsünde olmayan, reçetesiz satılabilen destek ürünleridir. Besin takviyeleri tamamen BİTKİSEL İÇERİKLİ TAKVİYE EDİCİ GIDA niteliğindedir. Eczanemizde.com içerisinde yeralan hiçbir ürün TEDAVİ AMAÇLI TAVSİYE EDİLEMEZ ve KULLANILAMAZ. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve bunların tedavisi ile ilgili MUTLAKA UZMAN DOKTORLARA BAŞVURUNUZ.


DERACINE DERİN KIRIŞIKLIKLARA KARŞI KREM JEL (GECE)

Alan :
Yüz ve boyun
Zaman : Gece

Kullanım Şekli :

-Her akşam cilt temizliğinizin ardından yüz ve boyun bölgesine uygulayın.
-Kırışıklıkların olduğu bölgelere daha fazla özen göstererek hafifçe masaj yapın.

Ambalaj Hacmi : 50 ml


DERACINE KIRIŞIKLIK SERİSİ

Biota Laboratuarları’nda uzun süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirilen %100 bitkisel COMPLEX D19 ekstresi, içerdiği vitaminler, mineraller, aminoasitler, antioksidanlar, doğal yağlar ve diğer bitkisel aktifler ile kırışıklıklarla mücadele eder. Cildi içerden onarıp besler ve azalan yapı taşlarını yerine koyar. Çevresel faktörlerin yol açacağı hasalarada karşı da ciltte bariyer fonksiyonu görür.

COMPLEX D17
COMPLEX D17`nin etkisi ve güvenilirliği Avrupa`nın saygın araştırma merkezlerinden Dermatest`te yapılan klinik testler ile kanıtlanmıştır.

Müşteri Yorumları

Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapabilirsiniz...

  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Ürün Puanı

Yorumunuz

Kargo 3.99 TL

Türkiye'nin Her Yerine

%100 Güvenli Ödeme

256bit SSL Security

%100 Orijinal Ürün

Orijinal ürün garantisi

0 (553) 578 7977

Hafta içi C.tesi 09:00-18:00