(0)

DCL Super Sheer SunScreen SPF50+ 74ml Güneş Kremi

76,30 TL 109,00 TL

Stok Durumu: Var

Marka: DCL

Ürün Kodu: 10333

HIZLI BAKIŞ

DCL Super Sheer SunScreen SPF 50+ ve binlerce orijinal dermo kozmetik ve sağlık ürünleri uygun fiyatlarla Eczanemizde.com'daAdet:

İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlerin reklam ve ilanlarının kullanıcıları yanıltıcı ve halk sağlığını bozucu nitelikte tanıtım ve bilgiler içermesi yasaktır. Eczanemizde.com üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünlerin tamamı, ilgili BAKANLIK ONAYLI olup ilaç statüsünde olmayan, reçetesiz satılabilen destek ürünleridir. Besin takviyeleri tamamen BİTKİSEL İÇERİKLİ TAKVİYE EDİCİ GIDA niteliğindedir. Eczanemizde.com içerisinde yeralan hiçbir ürün TEDAVİ AMAÇLI TAVSİYE EDİLEMEZ ve KULLANILAMAZ. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve bunların tedavisi ile ilgili MUTLAKA UZMAN DOKTORLARA BAŞVURUNUZ.


DCL Super Sheer SunScreen SPF 50+ 74 ml

Açıklama :

Foto yaşlanmaya neden olan güneş ışınlarına karşı en yüksek korumayı sağlar. Geniş spektrumlu koruma; UVB koruması ve güçlü UVA koruması özelliklerine ek olarak cilt üzerinde kalıntı bırakmayan eşit dağılım sağlamakta, mat ipeksi bir görünüm vermektedir.Güneş ışınlarına karşı süper koruyucu etkisi olan mikro ince çinko oksit sayesinde yüksek SPF koruması sağlanırken aynı zamanda
antioksidanlarla cilt üzerindeki serbest radikal hasarı önlemeye çalışılır. Hızlı korur. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Kullanım Şekli
Güneşe çıkmadan 30 dakika evvel cilde sürün ve aşırı güneşte tekrarlayınız. Havlu ile kurulamadan, yüzmeden veya terlemeden sonra tekrar uygulayınız. 6 aydan küçük çocuklarda doktor tavsiyesine göre kullanınız.NE TÜR BİR KORUMAYA İHTİYACIM VAR ?
Dermatologic cosmetic Laborotories güneş koruyucu ürünlerinin diğer güneş koruyucu ürünlerden en önemli farkı Avobenzone olarak da bilinen Parsol 1789 içermesidir.
DCL SPF`ler cildin UV ışınlarına karşı hasar görmesini ve erken yaşlanmasını önlemek,cildi korumak amacı ile formüle edilmiştir.Parsol 1789, UVAI , UVAII , UVB ışınlarına karşı tam dalga boyunda (340-400 nm) koruma sağlar.Doktorunuz hangi SPF`ü kullanmanız gerektiğini tavsiye ederken ,cilt tipinizi ,yaşam stilinizi ve herhangi özel cilt probleminiz olup olmadığını göz önünde bulunduracaktır.
Genel olarak ,akneye yatkın cilt tipleri için en iyi güneş koruma formülleri, yağ içermeyen ürünleridir.Suya dayanıklı güneş koruyucu ürünler,açık havada spor yapan ve çok terleyen kişiler için mükemmeldir.Kuru ve olgun ciltler için doktorunuz,nemlendirici yönünden zengin kremler önerebilir.Losyonlarımız kolay kullanımınız için geliştirilmiştir.Altı aydan büyük çocuklarda güvenle kullanılır.Tüm cilt tipleri için mükemmel bir koruma sağlar.Kimyasal madde içermeyen non-PABA DCL güneş koruyucularımız, kimyasal katkı maddelerine reaksiyon gösterebilen,hassas ciltleri olanlar için formüle edilmiştir.

HANGİ SPF`Ü HANGİ SIKLIKLA KULLANMALIYIM?
Doktorunuz,cilt tipiniz için hangi SPF`ün uygun olduğu konusunda tavsiyede bulunacak en iyi kaynaktır.SPF, güneş yanığı hasarları oluşmadan önce gerçekleştirilen koruma ile cildinizin ne kadar süre güneşe maruz kalabileceğini gösteren faktördür.Korumayı maksimize etmek için,güneşe çıkmadan 30 dk. önce güneş koruyucunuzu uygulayın ve sıklıkla,özellikle yüzdükten sonra veya açık hava sporlarında terledikten sonra tekrar yineleyin.Güneş koruması ,bütün yıl ,bütün iklimlerde eşit derecede önemlidirAçık hava aktivitelerinde ,özellikle saat 11.00-15.00 arasında güneş koruyucunuzu uygulamayı unutmayın.Su,kar veya buz aktiviteleri,güneş koruyucusunun daha fazla kullanılmasını gerektirir.Çünkü güneş ışınları özellikle yansıtıldığında daha güçlüdür.Güneşe,rüzgara ve tuzlu suya maruz kalındığında yanabilen ve çatlayabilen dudaklarınız için de güneş koruyucu kullanmayı unutmayın.

AİLEMİ FOTOYAŞLANMA VE DERİ KANSERİNE KARŞI NASIL KORUYABİLİRİM?
Sizin için en iyi koruma ,cilt tipiniz için doktorunuz tarafından tavsiye edilen güneş koruyucusunu düzenli ve yeterli miktarda kullanmanızdır.Ek olarak en azından yılda bir defa doktorunuz ile cildinizdeki herhangi bir potansiyel tehlikeli değişimi değerlendiren bir tetkik programına katılın.
Ailenizin sağlığını korumak için ,güneşten korunun ve doktorunuza cildiniz için yıllık check-up yaptırın.

Müşteri Yorumları

Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapabilirsiniz...

  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Ürün Puanı

Yorumunuz

Kargo 3.99 TL

Türkiye'nin Her Yerine

%100 Güvenli Ödeme

256bit SSL Security

%100 Orijinal Ürün

Orijinal ürün garantisi

0 (553) 578 7977

Hafta içi C.tesi 09:00-18:00