(0)

Cold Mix Damla Mavi 5ml

10,53 TL 21,06 TL

Stok Durumu: Var

Marka: Cold Mix

Ürün Kodu: 8699284270203

HIZLI BAKIŞ

Burun tıkanıklığı sorunlarında ideal bir çözüm sunan Cold Mix Damla Mavi 5ml, kolay kullanımıyla solunum tedavilerinde etkin bir yardımcı ürün.Adet:

Gerek mikrobik gerekse mevsimsel etkilerle ortaya çıkan grip, nezle, bronşit, alerji gibi rahatsızlıkların doğal bir sonucu da solunum sıkıntıları. Özellikle de tıkanan burunlar. Bu gibi durumlarda ilk başvurulan yöntem ise burun damlaları. Cold Mix Damla Mavi 5ml, klasik burun damlalarından farklı kullanım özelliği ile burun tıkanıklığı sorunu yaşayanlar için etkili bir ürün.

Cold-Mix Damla, burun tıkanıklığı yaşayan kişinin giysilerinin solunum mesafesindeki noktalarına (Yaka, omuz, kaşkol vs.) ya da gece uyumadan önce yastığına damlatılarak uygulanmakta. Günde 3-4 defa, 2'şer damla olarak kullanılması önerilen Coldmix burun açıcı damla ile burun damlası kullanırken oluşabilecek tahriş veya geniz yanması gibi sıkıntılar ortadan kalkıyor. Ayrıca mendil ve benzeri yüzeylere uygulandığında kalabalık ev ortamı, işyeri ve araç içi gibi açık alanlarda gün boyu havaya karışarak, solunan havadaki mikrobik etkiyi kırıyor.

Özel formülüyle Cold Mix Mavi damlatılan bölgede leke de bırakmamakta. Kolay kullanımı ile etkili bir burun açıcı olan Cold-Mix Damla, alkol, mentol ve reçine içermiyor. Siz de burun tıkanıklığı sorunu yaşıyorsanız, Cold Mix Damla Mavi 5ml için sayfamızdan hemen sipariş verebilirsiniz.


Coldmix Damla Uygulama Şekli:
Cold-mix İnhalat damlayı günde 3-4 defa 2 şer damla giysilerin solunum organlarına yakın yüzeylerine (yaka ve omuz bölgesi) ve geceleri yastığa damlatarak kullanabilirsiniz. Uygulamalar 3-4 saat aralıklarla tekrarlanır. Leke bırakmaz.
Genel kullanıma açık ortamılarda (araç içerisinde, ev ve ofis ortamlarında) bir mendile damlatırsanız havaya karışarak enfeksiyonlara karşı koruyuculuk sağlanır.

Müşteri Yorumları

Misafir -
bu ürünü diğer damlalarda olduğu gibi 5 günden fzlz kullanmamak gibi bir durum var mı? (06 Aralık 2014)
Misafir -
!.Ben Bulgaristandan siparis edebilirmiyim? Eczanemizde :Sadece Türkiye içine gönderim yapmaktayız. (13 Ekim 2014)
ALİYE AĞBAYIR -
çok memnunum.2 çocuğumada kullanıyorum.burun tıkanıklığı sorunumuz kalmadı.çok memnunum. (01 Haziran 2014)
Misafir -
BAYILDIM.Gerçekten insanlık için çok yararlı bir ürün. Kim yaptıysa bravo. Yıldızlı pekiyi. (29 Mart 2014)
Nihan ersoy -
ürün gayet başarılı.Cok memnunum gunduz gece kizimin omzuna damlatiyorum kesinlikle rahat nefes aliyor ayrica icinde enfeksiyonlara karsi korudugu da yaziyor oneriyorum (11 Ağustos 2013)
Misafir -
bende 3. kutuyu bitirdim çok memnunum kışın peteğin üzerine koyduğum nemli havluya bir kaç damla damlatıyorum sabaha kadar rahat uyuyorum. herkese tavsiye ederim (16 Kasım 2012)
gülşen dönmez -
harikaa.Kızım 1,5 yaşında sürekli tıkanıyor burnu. çarşamba günü siparş verdim perşembe elimdeydi.akşam yatarken yakasına 2 damla sıktım gerçekten çok rahatlatıyor.burnu açık olunca bi güzel de uyudu yavrum (28 Eylül 2012)
Misafir -
mrb.benim oğlum 8 aylık kullanabilirmiyim bend eyoksa daha küçükmü bebeşim (22 Eylül 2011)
ışıl kalkan -
cold mix damla (mükemmellll).bu siteden duymuştum.3.kutuyu alıyorum.çok memnunum.7 yaşındaki kızımın burnu hep tıkanırdı.şimdi gayet rahat nefes alıyor.hem de burnuna damlatmadan nefesinin açıldığını görmek çok güzel..sadece yakaya damlatıyorsunuz kesinlikle tavsiye ederim.çok işe yarıyor. (03 Eylül 2011)
Misafir -
ÇOK ETKİLİ.SÜREKLİ BURNU AKAN VE TIKANAN KIZIMA ÇOK İYİ GELDİ BU DAMLA .BURUN AKINTISI VE TIKANIKLIK SORUNU OLAN HERKESE TAVSİYE EDERİM (30 Haziran 2011)
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Ürün Puanı

Yorumunuz

Kargo 3.99 TL

Türkiye'nin Her Yerine

%100 Güvenli Ödeme

256bit SSL Security

%100 Orijinal Ürün

Orijinal ürün garantisi

0 (553) 578 7977

Hafta içi C.tesi 09:00-18:00