(0)

Bioderma Sensibio Forte Cream/Bakım Kremi 40ml

47,08 TL 64,50 TL

Stok Durumu: Var

Marka: Bioderma

Ürün Kodu: 3477

HIZLI BAKIŞ

Bioderma Sensibio Forte Cream, kızarık veya hararete duyarlı cildinizin özlemini duyduğu rahatlığa kolayca kavuşmanızı sağlıyor.Adet:

Bioderma Sensibio Forte Cream 40 ml

Bazen farkında olmadığınız bir sürtünme, bazen sıcağın istenmeyen etkileri, bazen de bakım için yaptırdığınız işlemler cildinizde kızarıklığa yol açıyor olabilir. Yapılması gerekli olan bu tür işlemler, hassas cildinizin sonradan yaşayacağı rahatsızlık düşünüldüğünde bir kâbusa dönüşür. Ancak artık korkmanıza gerek yok! Bioderma Sensibio Forte Cream (3477) her an yanınızda olacak.

Bioderma Sensibio Forte Cream, besleyici ve nemlendirici açısından oldukça zengin aktif bir içeriğe sahiptir. Bu yapısı sayesinde, cilt reaksiyonlarının hızla yatıştırılmasını ve cildin hassasiyetinin azaltılmasını sağlar. Tahriş olmuş, kuru cilt sorunlarıyla mücadele ederek cildin eski haline dönmesine yardımcı olur.

Bioderma Sensibio Forte Cream; sürtünme, tıraş sonrası tahriş, peeling gibi mekanik ve kimyasal kökenli kızarıklıklarda, lazer gibi dermatolojik operasyon sonrası kızarıklıklarda, güneş yanığı gibi durumların yol açtığı kızarıklık ve hassasiyet durumlarında kullanıldığında cildinizi yatıştırarak rahatlama hissi sağlayacaktır.

Kullanımı çok kolaydır. Cildinizi temiz suyla iyice yıkayın. Yoğun kızarıklık ve hararet durumunda Sensibio H2O ile yıkamanız tavsiye edilir. Yıkama sonrası temizlenmiş cilt üzerine günde 2 ya da 3 kere uygulayınız. Kızarıklıklarınız azaldıkça, kullanım sayısı ve sıklığını azaltınız. Bu ürün tek tık uzaklığında sizi bekliyor.

Müşteri Yorumları

Misafir -
bıoderma.güzel bir krem tavsiye ederim ben etkisini görüyorum ürünü piyasaya sunnlara teşşekükr ederim (29 Kasım 2011)
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Ürün Puanı

Yorumunuz

Kargo 3.99 TL

Türkiye'nin Her Yerine

%100 Güvenli Ödeme

256bit SSL Security

%100 Orijinal Ürün

Orijinal ürün garantisi

0 (553) 578 7977

Hafta içi C.tesi 09:00-18:00