(0)

Bioderma Sensibio Forte Cream/Bakım Kremi 40ml

54,82 TL 64,50 TL

Stok Durumu: Var

Marka: Bioderma

Ürün Kodu: 2974

HIZLI BAKIŞ

Bioderma Sensibio Forte Cream, kızarık veya hararete duyarlı cildinizin özlemini duyduğu rahatlığa kolayca kavuşmanızı sağlıyor.Adet:

İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlerin reklam ve ilanlarının kullanıcıları yanıltıcı ve halk sağlığını bozucu nitelikte tanıtım ve bilgiler içermesi yasaktır. Eczanemizde.com üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünlerin tamamı, ilgili BAKANLIK ONAYLI olup ilaç statüsünde olmayan, reçetesiz satılabilen destek ürünleridir. Besin takviyeleri tamamen BİTKİSEL İÇERİKLİ TAKVİYE EDİCİ GIDA niteliğindedir. Eczanemizde.com içerisinde yeralan hiçbir ürün TEDAVİ AMAÇLI TAVSİYE EDİLEMEZ ve KULLANILAMAZ. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve bunların tedavisi ile ilgili MUTLAKA UZMAN DOKTORLARA BAŞVURUNUZ.


Bioderma Sensibio Forte Cream 40 ml

Bazen farkında olmadığınız bir sürtünme, bazen sıcağın istenmeyen etkileri, bazen de bakım için yaptırdığınız işlemler cildinizde kızarıklığa yol açıyor olabilir. Yapılması gerekli olan bu tür işlemler, hassas cildinizin sonradan yaşayacağı rahatsızlık düşünüldüğünde bir kâbusa dönüşür. Ancak artık korkmanıza gerek yok! Bioderma Sensibio Forte Cream (3477) her an yanınızda olacak.

Bioderma Sensibio Forte Cream, besleyici ve nemlendirici açısından oldukça zengin aktif bir içeriğe sahiptir. Bu yapısı sayesinde, cilt reaksiyonlarının hızla yatıştırılmasını ve cildin hassasiyetinin azaltılmasını sağlar. Tahriş olmuş, kuru cilt sorunlarıyla mücadele ederek cildin eski haline dönmesine yardımcı olur.

Bioderma Sensibio Forte Cream; sürtünme, tıraş sonrası tahriş, peeling gibi mekanik ve kimyasal kökenli kızarıklıklarda, lazer gibi dermatolojik operasyon sonrası kızarıklıklarda, güneş yanığı gibi durumların yol açtığı kızarıklık ve hassasiyet durumlarında kullanıldığında cildinizi yatıştırarak rahatlama hissi sağlayacaktır.

Kullanımı çok kolaydır. Cildinizi temiz suyla iyice yıkayın. Yoğun kızarıklık ve hararet durumunda Sensibio H2O ile yıkamanız tavsiye edilir. Yıkama sonrası temizlenmiş cilt üzerine günde 2 ya da 3 kere uygulayınız. Kızarıklıklarınız azaldıkça, kullanım sayısı ve sıklığını azaltınız. Bu ürün tek tık uzaklığında sizi bekliyor.

Müşteri Yorumları

Misafir -
bıoderma.güzel bir krem tavsiye ederim ben etkisini görüyorum ürünü piyasaya sunnlara teşşekükr ederim (29 Kasım 2011)
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Ürün Puanı

Yorumunuz

Kargo 3.99 TL

Türkiye'nin Her Yerine

%100 Güvenli Ödeme

256bit SSL Security

%100 Orijinal Ürün

Orijinal ürün garantisi

0 (553) 578 7977

Hafta içi C.tesi 09:00-18:00