(0)

Bioder Tüy Azaltıcı Yüz Serumu ŞOK FİYAT ( Deracine Bionem Nemlendirici HEDİYE )

Marka: Bioder

Ürün Kodu: 738

HIZLI BAKIŞ

Bioder Tüy Azaltıcı Yüz Serumu ŞOK FİYAT ( Deracine Bionem Nemlendirici HEDİYE ) ve binlerce orijinal dermo kozmetik ve sağlık ürünleri uygun fiyatlarla Eczanemizde.com'da

BİODER YÜZ SERUMU

Açıklama :

Bioder’den Devrim Niteliğinde Yenilik… Tüy Azaltıcı Serum.
B’IOTA laboratuarları 3 Yıl süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda istenmeten tüy problemine karşı en etkili ve en hızlı çözüm olan Bioder Serum’u geliştirdi.Bioder’in Bilimsel devrim niteliğindeki bu yeni formu, mevcut ürünlerden çok daha konsantre ve etkilidir, hergün kullanım gerektirmeden AYDA SADECE 3 KERE kullanım ile istenmeyen tüylerin kalıcı olarak azalmasını ve incelmesini sağlar. Bioder Serumum’un başarısının temeli pratik kullanımının yanı sıra bitkisel formülasyonunun çok daha konsantre ve etkin olmasına bağlıdır.

BİODER SERUM’UN ÖZELLİKLERİ:


 • Bioder Serum Tüy dökücü bir ürün değildir.

 • Bioder Serum istenmeyen tüylerin cilde zarar vermeden azalmasını ve incelmesini sağlar.

 • Bioder Serum’un kullanımı son derece kolaydır, her gün kullanım gerektirmez, sadece kıllar kökünden alındıktan sonra İLK 3 GÜN boyunca günde bir kez kullanılması yeterlidir.

 • Yüz bölgesinin farklı cilt ve kıl yapısı göz önüne alınarak daha hassas bir bölge olan yüz bölgesi ihtiyacına göre özel olarak formüle edilmiştir.Yüzün tüm bölgelerinde kullanıma uygundur.

 • Daha iyi sonuç almak için Bioder krem ile kullanılması tavsiye edilir.

 • Bioder Serum ampulünün kırılmadan önce sıcak suda (cildi yakmayacak derecede) ısıtılması önerilir.Bu işlem ürünün etkinliğini ciddi oranda arttırır.

  KULLANIMI:
  Kıllar tercih edilen bir yöntemle (ağda,cımbız,ip vs) kökünden alınır.Kıllardan arınan bölge temizlenir.Temizlenen bölgeye Bioder Serum Kırılıp uygulanır ve dairesel masajlarla cilde yedirilir.Bu işlem tüyler kökünden alındıktan sonraki İLK 3 GÜN üst üste ve günde bir kez olmak üzere tekrarlanır.Elinizde bulunan yüz bölgesine özel BİODER SERUM , 2ml’lik 3 Adet ampulden oluşur.Her bir ampul tüm yüze yetecek kadar serum içermektedir.Uygulanacak bölge çok küçük ise , bir ampul birden fazla uygulama için kullanılabilir.Amcak cam ampul kırılıp açıldıktan sonra 7 gün içerisinde tüketilmesi gerektiği dikkate alınmalıdır.

  KANITLANMIŞ SONUÇLAR:
  BİODER SERUM’UN kıl sayısında ve çapında çok ciddi oranda azalma, incelme ve gecikmeye yol açtığı , dermotolojik olarak güvenli olduğu, fizikokimyasal olarak da kararlı bir ürün olduğu İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde yapılan klinik testlerle kanıtlanmıştır.Yapılan klinik testlerde; 6 ayın sonunda tüylerde 56 azalma, 65 gecikme, 37 incelme gözlenmiştir.

  UYARILAR:
 • Bioder Serum kırıldıktan sonra 7 gün içinde tüketilmelidir.
 • Haricen kullanılır.

  İÇİNDEKİLER:
  Compleks B herbal Extract, Monopropylenegycol, Ethyl alchol.glycerin,phenoxyethanol&methylparaben&2-bromo-2 nitropropane -1,3-Diol,fragrance.
 • Müşteri Yorumları

  Misafir -
  pekmez gibi mi?.yeni kullanmaya basladim pekmez gibi rengi kokusu yapis yapis yuzumde oylemi yoksa kandirildimmi? (03 Ekim 2011)
  Misafir -
  Bioder.Hormonel nedenlere bağlı olarak meydana gelen tüylenme nedeni ile Bioder Serum uygulaması yapıyorum ve sonuçlarından çok memnunum.Çünkü kullanıma başlanıldıktan kısa bir süre sonra değişimi farkedebiliyordum.Ayrıca bitkisel bir ürün olması memnuniyet verici. (25 Haziran 2010)
  begum torlak -
  çok iyi.hamilelik döneminde istenmeyen tüylerim için kullanmaya başladım 1 aydır kullanmama rağmen süper sonuç alıyorum. (04 Şubat 2010)
    1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
  Ürün Puanı

  Yorumunuz

  Kargo 3.99 TL

  Türkiye'nin Her Yerine

  %100 Güvenli Ödeme

  256bit SSL Security

  %100 Orijinal Ürün

  Orijinal ürün garantisi

  0 (553) 578 7977

  Hafta içi C.tesi 09:00-18:00