(0)

Bioder Tüy Azaltıcı Yüz Kremi Vazo (Yağlı Ciltler)

Marka: Bioder

Ürün Kodu: 731

HIZLI BAKIŞ

Bioder Tüy Azaltıcı Yüz Kremi Vazo (Yağlı Ciltler) ve binlerce orijinal dermo kozmetik ve sağlık ürünleri uygun fiyatlarla Eczanemizde.com'da

İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlerin reklam ve ilanlarının kullanıcıları yanıltıcı ve halk sağlığını bozucu nitelikte tanıtım ve bilgiler içermesi yasaktır. Eczanemizde.com üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünlerin tamamı, ilgili BAKANLIK ONAYLI olup ilaç statüsünde olmayan, reçetesiz satılabilen destek ürünleridir. Besin takviyeleri tamamen BİTKİSEL İÇERİKLİ TAKVİYE EDİCİ GIDA niteliğindedir. Eczanemizde.com içerisinde yeralan hiçbir ürün TEDAVİ AMAÇLI TAVSİYE EDİLEMEZ ve KULLANILAMAZ. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve bunların tedavisi ile ilgili MUTLAKA UZMAN DOKTORLARA BAŞVURUNUZ.


BİODER KAVANOZ (YÜZ İÇİN YAĞLI CİLTLER)

Açıklama :


İstenmeyen tüyler birçok kadın ve erkek için rahatsızlık verici olmakla birlikte bazı durumlarda psikolojik sorunları da beraberinde getirmektedir. Bio-Der kılları azaltan ve zayıflatan bir cilt bakım metodudur ve kişinin kendi kendine kullanabileceği bir yöntemdir. Belki Bio-Der’ in başarısının temelinde sadece içerdiği bitkisel formülasyonun uygunluğunda değil, aynı zamanda pratik ve kullanışlı olmasındadır. Çünkü bir yöntemin kullanabilirliği ne kadar kolaysa, başarı oranı da o denli yüksektir. Kullanılması pratik olmayan yöntemlerin başarı oranı çok düşüktür. Ama her yöntemde olduğu gibi tam başarı, ürünün doğru dengeli ve sürekli kullanılmasına bağlıdır.

- Bioder alanında ilk biyolojik ve doğal azaltma ve inceltme kremidir.
- Vücutta istenmeyen kılları bir nevi etkin bir perhize sokar, beslenmesini engeller, kıllar bundan sonra daha az, ince ve geç çıkar.
- Bio-Der bununla beraber cildinizin günlük bakımını da yapar. Cildin pH değerini korurken cildin nemini ve sebumunu (yumuşaklığını) artırır.
- Bio-Der günlük cilt bakım ihtiyacını karşılayacak şekilde formüle edilmiştir. Bio-Der’i kullanırken günlük cilt bakımı için başka bir ürün kullanılması gerekmez.
- Bio-Der alanında tek biyolojik ve doğal kıl büyüme inhibitörüdür. Bio-Der yönteminden yararlanmak için bilinen yöntemlerin ve cihazların hiçbirine ihtiyaç duyulmaz. Tedavi olabilmek için kıl rengin siyah, beyaz, kırmızı olması fark etmez.
- Bio-Der sadece karatinizasyonu tamamlanmış terminal kıllarına değil, aynı zamanda medullası olmayan sarı tüylere de (vellus kıllarına da) etki eder.

KREMİN KULLANIMIYLA İLGİLİ SORULAR:

BIODER’i kimler kullanamaz?:

Sadece hamile bayanların ve 7 yaş altı çocukların kullanması tavsiye edilmez.

BIODER sadece kadınlara yönelik mi yoksa erkeklerde bu üründen faydalanabilir mi?:

BIODER sadece kadınlara yönelik bir ürün değildir, erkekler tarafından da rahatlıkla kullanılabilir.

Ürünle tedavi olabilmek için ten ve kıl rengimizin siyah, beyaz, sarı vb.. olması fark eder mi?:

Hayır kesinlikle fark etmez.

Bir seans kaç aydır?:

Bir seans bir aydır.

Hormanal bozukluk nedir belirtileri nelerdir? Bu bozukluk varsa ilacı hormanal tedaviden sonra mı kullanmamız gerekiyor yoksa ilaç bu tür kişilerde etkisini göstermiyor mu?:

Hormonal bozukluk karşı cinsin belirtilerinin görülmesidir. Yani kadınlarda sakal çıkması gibi. BioDer bu tür kişilerde de kullanılabilmektedir.Ancak hormonal tedaviye başlanılması şarttır.Ayrıca kılların azalma süresi biraz uzayacaktır.

Kıllar neden kökten alınmalıdır?:

BIODERin içinde bulunan etken maddelerin kıl köküne daha kolay nüfuz etmesi için kılın kökünden alınmış olması yani gözeneklerin açılmış olması daha iyi sonuç almasını sağlar.

Bir BIODER tüpü veya BIODER kavonozu ne kadar süre yeter?:

1 tüpün takribi yeterlilik süresi Ense bölgesi (6-7 ay), koltuk altı (4-5 ay), kollar (1-2 ay), sırt (1 ay), karın (2 ay), kasık (5-6 ay), bacaklar (1 ay) 1 kavanozun takribi yeterlilik süresi; Yüz (4-5 ay) Her gece

BIODERi mutlaka banyo yaptıktan sonra mı kullanmak gerekmektedir?:

Hayır, sadece tüylerin kökünden alındığı ilk günde cilt çok iyi temizlenmelidir. Diğer günlerde BIODER cilt yıkanmadan kullanılabilir. Sadece yüz bölgesinde kullanılıyorsa her akşam kullanmadan önce yüzünüzü yıkamanız tavsiye edilir.

BIODERi devamlı kullanmak şart mı?:

Evet, günde 1 defa yatmadan önce kullanmak sonuç almak için önemlidir. Kalıcı sonucu görmek için BIODERin 4-8 ay her gün kullanılması gerekmektedir.

BIODER nasıl kullanılır?:

Kıllar tercih edilen bir yöntemle kökünden alınır ve kıllardan temizlenen bölge iyice yıkanır. Temizlenen bölgeye krem aşağıdan yukarı doğru 1 dakika masaj yapılarak sürülür. Bu aşamadan sonra kıllar tekrar ağda yapılacak seviyeye gelene kadar krem kullanılmaya devam edilir ve her akşam yatmadan önce cilde sürülerek 2. aşama tekrarlanır.

BIODER yüz bölgesine kılları almadan, doğrudan uygulanırsa sonuç verir mi?:

Kılların kökünden alınması mümkün olmayan bölgelere; örneğin erkeklerde sırt ve ense kılları; kadınlarda ise yüzdeki ayva tüylerine krem doğrudan sürülebilir. Ama bu yöntem tercih edildiğinde sonuç alma süresinin biraz gecikeceği hatırlanmalıdır.

BIODER ne zaman kullanılmalıdır?:

Kıl hücrelerinin en yoğun çalıştığı zaman gecedir. Bu yüzden daha etkili sonuç için BIODERi gece yatmadan önce kullanmanız gerekir. Ağda ya da diğer metodlar yerine tüy dökücü ya da jilet kullanılabilir mi?: Evet kullanılabilir, ancak bu yöntem tercih edildiğinde sonuç alma süresinin uzayacağı unutulmamalıdır.

Piyasadaki tüy dökücü ürünlerden BIODERin farkı nedir?:

BIODER tüy dökücü değil, tüy azaltıcı bitkisel kremdir. BIODER kıl köküne etki ederek zamanla azalmasını ve incelmesini sağlar. Tüy dökücü kremlerin böyle bir kalıcı çözüm sağlama özelliği yoktur.

BIODER kullanırken başka kremler kullanılır mı?:

Evet kullanılır.

BIODER her cilt tipine uygunmudur?:

BIO-DER normal, yağlı, kuru cilt tipleri olmak üzere her cilt tipine uygundur.

BIODER sadece kadınlara yönelik mi geliştirilmiştir yoksa erkeklerde bu üründan faydalanabilirler mi?:

BIODER sadece kadınlara yönelik bir ürün değildir, erkekler tarafından da rahatlıkla kullanılabilir.

Erkeklerde vücut kılları tıraş makinesiyle ya da tüy dökücülerle temizlenip BIODER uygulanırsa etkili olur mu?:

BIODERden etkili sonuç alabilmek için ağda ya da epilasyon yöntemleriyle kıl köklerinin boşaltılması gerekmektedir. Erkeklerin bu yöntemleri kullanamadığı görülmektedir. Bu nedenle, kılların yüzeyden alınması sonucunda BIODERin istenilen sonuçları elde etme süresi uzayacaktır.

BIODERe benzer bir ürün var mı?:

BIO-DERin muadili bir ürün yoktur. Diğer yöntemlerden farkı nedir?: Bir merkeze gidip uygulama yapmanıza gerek yoktur. Kendiniz evde uygulayabilirsiniz. Yan etkisi yoktur. Ayrıca BIO-DERde sonuç almak için kıl rengi fark etmemektedir. BIO-DER diğer yöntemlere göre daha ekonomik ve acı vermemektedir.

BIODER’in fiyatı pahalı değil mi?:

Hayır, diğer epilasyon yöntemleriyle karşılaştırıldığında son derece ekonomik olduğunu görülecektir.

Epilasyon yaptırdıktan hemen sonra kullanılabilir mi ,Aradan birkaç gün geçmeli mi?:

Epilasyon işlemi bittikten hemen sonra kullanmanız gerekir.

Lazer iğneli epilasyon yapılırken BIO-DER kullanımının tedavi süresini kısaltmaya faydası olabilir mi?:

Tedavi süresinin kısalmasında faydalı olacaktır.

Ürünü vücudumuzun her yerinde kullanabilir miyiz?:

Evet kullanabilirsiniz. Tüm yüz bölgesi için 80ml BIO-DER kavanoz, vücut bölgesi için 140ml BIO-DER tüp,küçük bölgeler için(kulak,dudak üstü,göz altı ve çene) 40ml Bioder kullanımı önerilmektedir

Müşteri Yorumları

Misafir -
kullandım.yüzümdeki tüğleri aldıktan hemen sonra kullandım. gece serumu sürdükten sabaha kadar beklettim. sabah yüzümde bir kabarma mevcuttu. serumdan olmadığını düşündüm. 3gün devam ettim böyle. ama yüzümde istilik ve kızarıklıkla birlikte kabarcıklar oluştu. serumu son kullandığımdan sonra 4 gün geçti kabarıklıklar hala geçmedi ve kaşıntıyla birlikte hayatımda hiç görmediğim sivilceler oluştu çook pişmanım :( ne yapcağımı bilmiyorum. (21 Eylül 2011)
Misafir -
bioder.benim alnımdan bile saç çıkıyor bioderi kullanarak alnımdaki saçların dökülmesine ve alnımın genişlemesine yardımcı olur mu? (01 Ocak 2011)
Misafir -
bioder.benim alnım dan bile saç çıkıyor bioder kullanarak alnımda ki saçların dökülüp alnımın genişlemesine faydası olur mu bu bioderin (01 Ocak 2011)
Misafir -
ayşegül.slm. bende arkadaşımın tavsiyesiyle kullanmaya başladım bende çok memnunum. vücut jeli harika bir ürün (19 Temmuz 2010)
Misafir -
zeynep.koltuk altımdaki tüyler için kullanıyorum. tüyler incelmeye başladı memnunum diyebilirim (19 Temmuz 2010)
Misafir -
özlem özen.annemle birlikte kullanıyoruz. ağdadan sonra her gece krem olarak kullanıyoruz. tüylerim çok azaldı (21 Haziran 2010)
Misafir -
simge.tv de çok fazla reklamı vardı ama açıkcası ilk başlarda gvenmemiştim. deneme numunesi ile kullanıma başladım ve çok etkisini gördüm. yazın epilasyon yapmaktan bıoder sayesinde kurtuldum (21 Haziran 2010)
Misafir -
tam sonuç alamadım bana inandırıcı gelmedi.selam tam beş aydır yüz kremi yağlı ciltler için kullanıyorum tam sonuc alamadım ve fiyatı biraz tuzlu uzun sure kullanamıyorum tam sonuç almam için kaç ay,da kullanmam gerek?......... (18 Nisan 2010)
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Ürün Puanı

Yorumunuz

Kargo 3.99 TL

Türkiye'nin Her Yerine

%100 Güvenli Ödeme

256bit SSL Security

%100 Orijinal Ürün

Orijinal ürün garantisi

0 (553) 578 7977

Hafta içi C.tesi 09:00-18:00