(0)

Bioder Tüy Azaltıcı Vücut Serumu ŞOK FİYAT

Marka: Bioder

Ürün Kodu: 739

HIZLI BAKIŞ

Bioder Tüy Azaltıcı Vücut Serumu ŞOK FİYAT ve binlerce orijinal dermo kozmetik ve sağlık ürünleri uygun fiyatlarla Eczanemizde.com'da

İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlerin reklam ve ilanlarının kullanıcıları yanıltıcı ve halk sağlığını bozucu nitelikte tanıtım ve bilgiler içermesi yasaktır. Eczanemizde.com üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünlerin tamamı, ilgili BAKANLIK ONAYLI olup ilaç statüsünde olmayan, reçetesiz satılabilen destek ürünleridir. Besin takviyeleri tamamen BİTKİSEL İÇERİKLİ TAKVİYE EDİCİ GIDA niteliğindedir. Eczanemizde.com içerisinde yeralan hiçbir ürün TEDAVİ AMAÇLI TAVSİYE EDİLEMEZ ve KULLANILAMAZ. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve bunların tedavisi ile ilgili MUTLAKA UZMAN DOKTORLARA BAŞVURUNUZ.


BİODER VÜCUT SERUMU

Açıklama :

Bioder’den Devrim Niteliğinde Yenilik… Tüy Azaltıcı Serum.
B’IOTA laboratuarları 3 Yıl süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda istenmeten tüy problemine karşı en etkili ve en hızlı çözüm olan Bioder Serum’u geliştirdi.Bioder’in Bilimsel devrim niteliğindeki bu yeni formu , mevcut ürünlerden çok daha konsantre ve etkilidir, hergün kullanım gerektirmeden AYDA SADECE 3 KERE kullanım ile istenmeyen tüylerin kalıcı olarak azalmasını ve incelmesini sağlar. Bioder Serumum’un başarısının temeli pratik kullanımının yanı sıra bitkisel formülasyonunun çok daha konsantre ve etkin olmasına bağlıdır.


BİODER SERUM’UN ÖZELLİKLERİ:
 • Bioder Serum Tüy dökücü bir ürün değildir.
 • Bioder Serum istenmeyen tüylerin cilde zarar vermeden azalmasını ve incelmesini sağlar.
 • Bioder Serum’un kullanımı son derece kolaydır, her gün kullanım gerektirmez, sadece kıllar kökünden alındıktan sonra İLK 3 GÜN boyunca günde bir kez kullanılması yeterlidir.
 • Vücut bölgesinin farklı cilt ve kıl yapısı göz önüne alınarak vücut bölgesi ihtiyaçlarına göre özel olarak formüle edilmiştir.
 • Yüz hariç vücudun tüm bölgelerinde kullanıma uygundur.
 • Daha iyi sonuç almak için Bioder krem ile kullanılması tavsiye edilir.
 • Bioder Serum ampulünün kırılmadan önce sıcak suda (cildi yakmayacak derecede) ısıtılması önerilir. Bu işlem ürünün etkinliğini ciddi oranda arttırır.


  KULLANIMI:
  Kıllar tercih edilen bir yöntemle (ağda,cımbız,ip vs) kökünden alınır.Kıllardan arınan bölge temizlenir.Temizlenen bölgeye Bioder Serum Kırılıp uygulanır ve dairesel masajlarla cilde yedirilir.Bu işlem tüyler kökünden alındıktan sonraki İLK 3 GÜN üst üste ve günde bir kez olmak üzere tekrarlanır.Elinizde bulunan vücut bölgesine özel BİODER SERUM , 10ml’lik 3 Adet ampulden oluşur. Her bir ampul tüm vücuda yetecek kadar serum içermektedir.Uygulanacak bölge çok küçük ise , bir ampul birden fazla uygulama için kullanılabilir. Ancak cam ampul kırılıp açıldıktan sonra 7 gün içerisinde tüketilmesi gerektiği dikkate alınmalıdır.

  KANITLANMIŞ SONUÇLAR:
  BİODER SERUM’UN kıl sayısında ve çapında çok ciddi oranda azalma, incelme ve gecikmeye yol açtığı , dermotolojik olarak güvenli olduğu, fizikokimyasal olarak da kararlı bir ürün olduğu İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde yapılan klinik testlerle kanıtlanmıştır.Yapılan klinik testlerde; 6 ayın sonunda tüylerde 56 azalma, 65 gecikme, 37 incelme gözlenmiştir.

  UYARILAR:
 • Bioder Serum kırıldıktan sonra 7 gün içinde tüketilmelidir.
 • Haricen kullanılır.

  İÇİNDEKİLER:
  Compleks B herbal Extract, Monopropylenegycol, Ethyl alchol.glycerin,phenoxyethanol&methylparaben&2-bromo-2 nitropropane -1,3-Diol,fragrance
 • Müşteri Yorumları

  Misafir -
  güzel.Ben bir önerimi paylaşmak istiyorum. Evlenmeden 1 sene önce Bioder’ in yüz ve Vücut ürünlerini kullandım ve neredeyse tüylerim yok denecek kadar azalmıştı. Hala tüy problemim yok desem yeridir. Tavsiye etmek istedim (27 Ocak 2014)
  Misafir -
  bioepilation farkı.ben bioder bioepilation vücut serumu serisiyle bu serinin farkını öğrenmek istiyorum. Bioepilation serisi için yoğunlaştırılmış falan hep güzel şeyler yazmışlar ama daha ucuz. İkisi arasındaki farkı bilen var mı acaba ona göre sipariş vericem. (11 Aralık 2012)
  Misafir -
  bir paket serum aldıgımızda içinden kaç tüp çıkıyor kaç ay yetiyor cevaplarsanız sevinirim (27 Ocak 2012)
  Misafir -
  nagihan.merhaba 10 aydır bıoder yüz kremi ve serumunu kullanıyorum neredeyse lazer epilasyon kadar etki gördüm (18 Ocak 2012)
  Misafir -
  çok memnunum kesinlikle tavsiye ediyorum... (01 Ocak 2012)
  Misafir -
  süperrrr.bıoderin 906090 inceltici ve sıkılaştırıcı jelini kullandım neredeyse 1 beden inceldim diyebilirim çok güzel oldu (22 Kasım 2011)
  Misafir -
  Teşekkürler Bioder.Bioder kesinlikle kullanım yapılması gereken bir ürün.Kıs süredir kullanımını yapıyorum ve tüylerimin inceldiğini ve geç çıktığını farkedebiliyorum (10 Kasım 2011)
  Misafir -
  Bioder.Bioder´i çıktığı günden beri takip ediiyorum ve bütün yeniliklerini takip ediyorum.Kesinlikle mükemmel bir ürün.Kullanım yapmış olduğum allanlardaki, tüyler artık yok denilecek kadar azaldı. (19 Ağustos 2011)
  Misafir -
  nurtaç soysal.koltuk altım için 15 gündür rollonu kullanıyorum. hem terlemeyi önlüyor hem tüylerimi azaltıyor. (20 Temmuz 2011)
  reyhan aydın -
  ürün yeni geldiğinde kırıktı,bende hiç bakmamıştım hemen aradım kargo şubesini görevliler tekrar aldılar.sorun çıkmadı,eczanemizde.com da ikinciye gönderdiğinde dikkat kırılır amblemi vardı ve güzel paketlenmişti,kargo şirketinden ve bu siteden memnunum! (10 Haziran 2011)
  Misafir -
  merhaba.arkadaşlar bende tavsiyeler üzerine bioderi yeni kullanmaya başladım. koltuk altında nasıl kullanıyorsunuz masaj yapma süreniz ne kadar ve kac damla gerekiyor etkili bir sekilde kullanmak için . eger uzun zamandır kullanan arkadaşlarım yanıtlarsa cok memnun olurum (10 Haziran 2011)
    1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
  Ürün Puanı

  Yorumunuz

  Kargo 3.99 TL

  Türkiye'nin Her Yerine

  %100 Güvenli Ödeme

  256bit SSL Security

  %100 Orijinal Ürün

  Orijinal ürün garantisi

  0 (553) 578 7977

  Hafta içi C.tesi 09:00-18:00