(0)

Bioder Tüy Azaltıcı Vücut Kremi (Tüp)

Marka: Bioder

Ürün Kodu: 707

HIZLI BAKIŞ

Bioder Tüy Azaltıcı Vücut Kremi (Tüp) ve binlerce orijinal dermo kozmetik ve sağlık ürünleri uygun fiyatlarla Eczanemizde.com'da

İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlerin reklam ve ilanlarının kullanıcıları yanıltıcı ve halk sağlığını bozucu nitelikte tanıtım ve bilgiler içermesi yasaktır. Eczanemizde.com üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünlerin tamamı, ilgili BAKANLIK ONAYLI olup ilaç statüsünde olmayan, reçetesiz satılabilen destek ürünleridir. Besin takviyeleri tamamen BİTKİSEL İÇERİKLİ TAKVİYE EDİCİ GIDA niteliğindedir. Eczanemizde.com içerisinde yeralan hiçbir ürün TEDAVİ AMAÇLI TAVSİYE EDİLEMEZ ve KULLANILAMAZ. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve bunların tedavisi ile ilgili MUTLAKA UZMAN DOKTORLARA BAŞVURUNUZ.


BİODER VCUT KREMİ (VÜCUT İÇİN)

Açıklama :


Vücut bölgesindeki istenmeyen tüyleri azaltır ve inceltir.

Bio-Der kılları azaltan ve zayıflatan bir cilt bakım metodudur ve kişinin kendi kendine kullanabileceği bir yöntemdir. Belki Bio-Der’ in başarısının temelinde sadece içerdiği bitkisel formülasyonun uygunluğunda değil, aynı zamanda pratik ve kullanışlı olmasındadır. Çünkü bir yöntemin kullanabilirliği ne kadar kolaysa, başarı oranı da o denli yüksektir. Kullanılması pratik olmayan yöntemlerin başarı oranı çok düşüktür.

Ama her yöntemde olduğu gibi tam başarı, ürünün doğru dengeli ve sürekli kullanılmasına bağlıdır.

 • Bioder alanında ilk biyolojik ve doğal azaltma ve inceltme kremidir.
 • Vücutta istenmeyen kılları bir nevi etkin bir perhize sokar, beslenmesini engeller, kıllar bundan sonra daha az, ince ve geç çıkar.
 • Bio-Der bununla beraber cildinizin günlük bakımını da yapar. Cildin pH değerini korurken cildin nemini ve sebumunu (yumuşaklığını) artırır.
 • Bio-Der günlük cilt bakım ihtiyacını karşılayacak şekilde formüle edilmiştir. Bio-Der’i kullanırken günlük cilt bakımı için başka bir ürün kullanılması gerekmez.
 • Bio-Der alanında tek biyolojik ve doğal kıl büyüme inhibitörüdür.
 • Bio-Der yönteminden yararlanmak için bilinen yöntemlerin ve cihazların hiçbirine ihtiyaç duyulmaz. Tedavi olabilmek için kıl rengin siyah, beyaz, kırmızı olması fark etmez.
 • Bio-Der sadece karatinizasyonu tamamlanmış terminal kıllarına değil, aynı zamanda medullası olmayan sarı tüylere de (vellus kıllarına da) etki eder.
 • Bio-Der tüy dökücü değil, tüy azaltıcı bitkisel kremdir. Bio-Der kıl köküne etki ederek zamanla azalmasını ve incelmesini sağlar. Tüy dökücü kremlerin böyle bir kalıcı çözüm sağlama özelliği yoktur.

  Nasıl Kullanılır?
 • Kıllar tercih edilen bir yöntemle kökünden alınır ve kıllardan temizlenen bölge iyice yıkanır.
 • Temizlenen bölgeye krem aşağıdan yukarı doğru 1 dakika masaj yapılarak sürülür.
 • Bu aşamadan sonra kıllar tekrar ağda yapılacak seviyeye gelene kadar krem kullanılmaya devam edilir ve her akşam yatmadan önce cilde sürülerek 2. aşama tekrarlanır.
 • Kıl hücrelerinin en yoğun çalıştığı zaman gecedir. Bu yüzden daha etkili sonuç için Bio-Deri gece yatmadan önce kullanmanız gerekir.

  Uyarı: Hamile bayanların ve 7 yaş altı çocukların kullanması tavsiye edilmez.

Müşteri Yorumları

Misafir -
selman yendi.futbol la uğraştığım için bacak bölgemdeki tüyler için kullanıyorum. çok kalıcı bir çzüm açıkcası ben çok memnunum (07 Eylül 2010)
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Ürün Puanı

Yorumunuz

Kargo 3.99 TL

Türkiye'nin Her Yerine

%100 Güvenli Ödeme

256bit SSL Security

%100 Orijinal Ürün

Orijinal ürün garantisi

0 (553) 578 7977

Hafta içi C.tesi 09:00-18:00