Sepete Git
FIRSAT KÖŞESİ
« Ağız ve Diş Bakımı
Diş Macunları
Diş Fırçaları
Diş İpi
Ağız Gargaraları
Protez Diş Bakımı
Dil Bakımı
Diş Parlatıcı
Ağız Kokusuna Karşı
Ağız Bakımı
Ağız Yarası (Aft Ürünleri)
Sevdikleriniz için tam koruma - TÜM ÜRÜNLERDE %30 İNDİRİM
Bioderma 3 Al 2 Öde×
HABERLER
Tüm Haberler
Ana Sayfa Ağız ve Diş Bakımı Ağız Yarası (Aft Ürünleri)

Oralmedic Aft için

Oralmedic Aft için

Aft İÇİN

Ürün kodu

Marka

Oralmedic

Fiyatı

26,50 TL

Orjinal Ürün
 
  • Ürün Bilgisi
  • Taksit Seç..
  • Yorumlar (6)
  • Önerileriniz

Ürün Detayları

Oralmedic (Aft İçin)

ORALMEDIC® aft ağrısı ve rahatsızlığını tek kullanımda. Doğal iyileşme için gereken en uygun şartları sağlamak amacıyla yara üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturarak etki eder.

Kullanma Talimatı:
Önemli-Lütfen dikkatle okuyunuz
1 Pamuklu kurulama çubuğu ile yaralı bölgeyi kurulayın
2 Aplikatörü renkli kısmı yukarı gelecek şekilde tutun. Renkli halkayı kırılana kadar bir tarafa doğru hafi fçe eğin. ORALMEDIC® ters uca
doğru akacaktır
3 Yaranın tamamını örtecek şekilde yara üzerine 5 saniye uygulayın. İşlemden hemen sonra kısa süreli sızlama gerçekleşir
4 Ağzınızı bol suyla çalkalayın ve tükürün.

Not: Her aft tedavisi için genellikle tek kullanım yeterlidir. Ağız çalkalandıktan hemen sonra ağrı devam ediyorsa aftın tamamen örtülmediğinin işaretidir. Bu durumda uygulamayı yeni bir aplikatörle tekrarlayın ve ağzınızı tekrar çalkalayın. Tek bir yaraya birden fazla uygulamayın. Eğer ağrı devam ediyorsa, doktorunuza danışın.

ORALMEDIC®, uçuk tedavisinde kullanılmaz. Rengini bozabileceği veya tahriş edebileceği için giysilerinize bulaştırmayın.

Önemli güvenlik bilgileri:
Sülfür içeren maddelere allerjiniz varsa kullanmayın. Hamilelerde veya 12 yaşın altındaki çocuklarda kullanılmaz. Göze temastan kaçının. Göze temas ettirilirse, varsa hemen lenslerinizi çıkarın, gözlerinizi 15 dakika suyla yıkayın ve hemen doktora başvurun. ORALMEDIC® sadece ağız mukozasında lokal kullanım amaçlıdır. Aftın içinde ve etrafında oluşan beyaz tabaka, etkili bir tedavinin göstergesidir. Kullanım sırasında lokal tahrişe veya hafi f kabarıklığa sebep olabilir. Aşırı tahriş gerçekleşirse, bol suyla ağzınızı çalkalayın. Durum devam ederse, doktor veya diş hekiminize başvurun. Çocukların göremeyeceği ve erişemeyeceği yerlerde saklayınız.

Oda sıcaklığında saklayınız.
İçindekiler: HybenX (Hydroxybenzenesulfonic asit, Hydromethoxybenzenesulfonic asit, Sülfürik asit, Su, FD&C Red 40.

Ambalaj şekli: Herbiri 0.2ml HybenX solüsyon içeren 3 tek kullanımlık aplikatör. 3 kurulama çubuğu.

Taksit Seçenekleri

Ürün Yorumları

12.03.2014 00:20:00
ne malum sallamadıkları, bu yorumcuların?

inanmıyorum....

Misafir Kullanıcı

29.12.2013 20:05:00
Harıka

Kım yaptıysa Allah razı olsun. Bıcak gıbı acıyı yok ettı.Ilk tatbık edıldıgınde acı verıyor ama gunlerce cektıgın acıyla kıyaslayınca onemlı degıl....

Misafir Kullanıcı

19.08.2013 09:24:00
wolky

harika bir ürün yıllardır çekiğim acıyı anında iyileştiren tek ilaç ama fiyatına göre içinde sadece 3 adet tek kullnımlık pamuk var en az 5 tane olmalıydı ama yiende o acıyı düşününce değer

Misafir Kullanıcı

12.09.2012 18:05:00
Mükemmel

Bu ilacı keşfettiğim güne şükrediyorum, benim aftlarım hiç bitmez ve genellikle çok büyür ve açılırlar. Aynı anda 3-4 tane çıktığı ve hiç yemek yiyemediğim zamanlar olur. Bu ilacın öyle ilginç bir yapısı var ki ağzınızı suyla çalkaladığınız andan itibaren aftın üzerini zar gibi kaplıyor ve hiç bir şey acı vermez hale geliyor. Ama yanlış anlaşılmasın aftları geçirmiyor, onların üzerini kapatarak acı hissetmenize engel oluyor, aynı zamanda benim düşüncem üstü kapandıktan sonra aft daha kolay iyileşmeye başlıyor. Sürdüğünüz anda çenenizi sızlatan bir acı hissediyorsunuz ama sadece 1-2 sn sürüyor, haftalarca acı çekmekle kıyaslanamayacak kadar küçük bir acı. Ayrıca minik bir tavsiye, bu ialcı sürdükten sonra aft geçene kadar çok sıcak ve çok soğuk içeceklerden uzak durmaya çalışın, yoksa o zar sıyrılmaya ve acılı anlara geri dönmeye başlıyorsunuz.

Misafir Kullanıcı

20.06.2012 10:05:00

Süper bir ürün

Misafir Kullanıcı

18.08.2010 21:58:00
herkese tavsiye ederim

günlerce acısını çekeceğinize 20 tl verip 5 dakikada kökten halledin

Misafir Kullanıcı

Yorum Puanlama Sonuçları

%17
 
%83
 


 Bu ürüne yorum yazmak için tıklayınız.

Önerileriniz

Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Siparişiniz ve diğer sorularınız için "Sipariş Yardım Formu" hizmetimizi kullanabilirsiniz.
E-Posta Adresiniz
Mesajınız
Güvenlik Kodu
Güvenlik Kod Onayı